Dash és Lily (2020)

Dash & Lily

szoljhozzam   2021. 10. 26.

Imádnivaló sorozat, karácsonykor kötelező darab. Szerintem idén újranézem. A szereplőket nagyon megkedveltem. A történet helyes és izgalmas.

Kanyi   2020. 11. 23.

Cuki történet, de nem olyan mézes-mázas, mint szokott lenni. A humora tökéletes, az atmoszférája kiváló, a szereplők jól ki vannak választva.

hp   2021. 01. 04.

A tavalyi év egyik legkellemesebb meglepetése volt. Igazság szerint nem vártam túl sokat a trailer után, de aztán megfogott és el is vitt magával az évad végéig. Egy próbát szerintem mindenképp megér, rövidek az epizódok, de pattogósak, a humor és az... több»

Eniq   2020. 12. 11.

Nagyon cuki kis sorozat volt, féltem, hogy az előzetesben minden benne volt, és csalódás lesz a sorozat, de tévedtem. Idén valahogy nincs meg a karácsonyi hangulatom, de ez most egy kicsit visszahozta. Csak ajánlani tudom.

Noemi   2020. 11. 10.

Szupercuki. De olyan üdítően aranyos, nem olyan cukormázasan, és ezt nagyon élvezem benne. Még nem értem ugyan a végére, de nincs messze :)

violet_hope11   2020. 11. 16.

Nagyon bájos, szívet melengető, magával ragadó sorozat. Annak ellenére, hogy a New York-karácsony párosítás már igencsak lerágott csontnak számít, a történet kifejezetten egyedi volt, szinte végig mosolyogva néztem meg az összes részt. A két főszerep... több»

Verso   2020. 11. 12.

Nagyon karácsonyi, így azoknak nem igazán ajánlom, akiknek már most herótja van a sok karácsonyi mindenféléből, mert ebben aztán tényleg dögivel van belőle.