Dash és Lily

Dash & Lily

2023.01.20 Török389133

Viszonylag aranyos karácsonyi romantikus történet, de aki vígjátékot akar nézni, az ne ezt válassza, nevetni nem nagyon lehet rajta.

2021.01.04 hp

A tavalyi év egyik legkellemesebb meglepetése volt. Igazság szerint nem vártam túl sokat a trailer után, de aztán megfogott és el is vitt magával az évad végéig. Egy próbát szerintem mindenképp megér, rövidek az epizódok, de pattogósak, a humor és az... Több

2020.11.23 Kanyi

Cuki történet, de nem olyan mézes-mázas, mint szokott lenni. A humora tökéletes, az atmoszférája kiváló, a szereplők jól ki vannak választva.

2020.12.11 Eniq

Nagyon cuki kis sorozat volt, féltem, hogy az előzetesben minden benne volt, és csalódás lesz a sorozat, de tévedtem. Idén valahogy nincs meg a karácsonyi hangulatom, de ez most egy kicsit visszahozta. Csak ajánlani tudom.

2020.11.16 violet_hope11

Nagyon bájos, szívet melengető, magával ragadó sorozat. Annak ellenére, hogy a New York-karácsony párosítás már igencsak lerágott csontnak számít, a történet kifejezetten egyedi volt, szinte végig mosolyogva néztem meg az összes részt. A két főszerep... Több

2020.11.10 Noemi

Szupercuki. De olyan üdítően aranyos, nem olyan cukormázasan, és ezt nagyon élvezem benne. Még nem értem ugyan a végére, de nincs messze :)

2021.12.23 Timike

Helyes, friss, humoros és nagyon mai kis sorozat. Sajnos nem lesz belőle több évad.

Társas játék
Hol nézheted: Apple TV+
Lájkolva
A ketrec

2021.10.26 szoljhozzam

Imádnivaló sorozat, karácsonykor kötelező darab. Szerintem idén újranézem. A szereplőket nagyon megkedveltem. A történet helyes és izgalmas.

2020.11.11 lacafacateofil

Azt hittem, hogy sokkal idegesítőbben lesz nyálas, de csodák csodája, egyáltalán nincs vele akkora gond, simán nézhető.

2020.11.12 Verso

Nagyon karácsonyi, így azoknak nem igazán ajánlom, akiknek már most herótja van a sok karácsonyi mindenféléből, mert ebben aztán tényleg dögivel van belőle.