Szeretettel, Victor

Love, Victor

1. évad (2020) - 10 epizód
2. évad - 1 epizód
3. évad (2022) - 8 epizód

Viktor, a Creekwood Középiskola diákja homoszexuális, és a megfelelő alkalomra vár, hogy megoszthassa családjával és barátaival féltve őrzött titkát. Amikor beleszeret egy osztálytársába, az interneten küldött üzenetei rossz kezekbe kerülnek, és hamarosan egy zsaroló is… Több

Premier: 2020.06.19. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.02.05 Gábor390920

Már a Love, Simon film is nagyon tetszett, így nagyon örültem a hírnek, hogy sorozat formájában tágítják az univerzumát. A sorozat remekül kezeli a témát, azt, hogy a főszereplője keresi önmagát, hogy ki is ő valójában, mik a vágyai, érzései. Szeren... Több

2020.08.21 indingo

Én a nagy filmet a Love, Simont is szerettem. Érdekes kis sorozat volt útkeresésről, önmagunk felvállalásáról. Külön örültem, hogy Nick Robinson, még ha csak percekre is, de feltűnt a sorozatban.

2020.08.27 Greeta

A főszerepben egy meleg fiú, aki sem önmagának sem környezetének nem meri beismerni, hogy homoszexuális. A vonal nincs túlerőltetve, a színészek helyesek és tehetségesek.

2021.10.27 petraszab

A Love, Simon film méltó 'folytatása'. Helyes sorozat útkeresésről, vágyakról, és hogy merjük felvállalni önmagunkat.

2020.09.03 Bazzzsi

Nem az a tipikus nyálas tinisorozat. Van benne mondanivaló és az emberei oldala az, ami engem megfogott.

A sorozat harmadik évada lesz egyben a befejező évad is, amely 2022. június közepén debütál majd a Hulu-n és a Disney+ streamingszolgáltatókon. Szerző: Gábor390920

A sorozat a Love, Simon film világában játszódik, Simon és az édesapja is feltűnik a sorozat egy-egy jelenetében. Szerző: Gábor390920