Bazzzsi   2020. 09. 03.

Nem az a tipikus nyálas tinisorozat. Van benne mondanivaló és az emberei oldala az, ami engem megfogott.

indingo   2020. 08. 21.

Én a nagy filmet a Love, Simont is szerettem. Érdekes kis sorozat volt útkeresésről, önmagunk felvállalásáról. Külön örültem, hogy Nick Robinson, még ha csak percekre is, de feltűnt a sorozatban.

Greeta   2020. 08. 27.

A főszerepben egy meleg fiú, aki sem önmagának sem környezetének nem meri beismerni, hogy homoszexuális. A vonal nincs túlerőltetve, a színészek helyesek és tehetségesek.

MrP   2020. 06. 28.

Hajrá, Victor

A sorozat címével is arra utalnak, hogy kötődik a 2018-ban bemutatott Love, Simon című filmhez. A mozit alapvetően szerettem, ezt majd szövegesen is szeretném részletezni az oldalon, viszont két nagy bajom volt vele. Az egyik, hogy túlságosan visszaf... teljes kritika»