Szeretettel, Victor

Love, Victor

2022.02.05 Gábor390920

Már a Love, Simon film is nagyon tetszett, így nagyon örültem a hírnek, hogy sorozat formájában tágítják az univerzumát. A sorozat remekül kezeli a témát, azt, hogy a főszereplője keresi önmagát, hogy ki is ő valójában, mik a vágyai, érzései. Szeren... Több

2020.08.21 indingo

Én a nagy filmet a Love, Simont is szerettem. Érdekes kis sorozat volt útkeresésről, önmagunk felvállalásáról. Külön örültem, hogy Nick Robinson, még ha csak percekre is, de feltűnt a sorozatban.

2020.08.27 Greeta

A főszerepben egy meleg fiú, aki sem önmagának sem környezetének nem meri beismerni, hogy homoszexuális. A vonal nincs túlerőltetve, a színészek helyesek és tehetségesek.

2021.10.27 petraszab

A Love, Simon film méltó 'folytatása'. Helyes sorozat útkeresésről, vágyakról, és hogy merjük felvállalni önmagunkat.

2020.09.03 Bazzzsi

Nem az a tipikus nyálas tinisorozat. Van benne mondanivaló és az emberei oldala az, ami engem megfogott.

2021.12.23 Annuska

Kedvelhető sorozat, nem akar polgárpukkasztó lenni. Victor haverja a legjobb karakter.

2020.06.28 MrP

Hajrá, Victor

A sorozat címével is arra utalnak, hogy kötődik a 2018-ban bemutatott Love, Simon című filmhez. A mozit alapvetően szerettem, ezt majd szövegesen is szeretném részletezni az oldalon, viszont két nagy bajom volt vele. Az egyik, hogy túlságosan visszaf... Teljes kritika

Társas játék
2011