hp   2020. 09. 30.

Amikor ennyi évadot kap egy sorozat, elkerülhetetlen, hogy becsússzanak gyengébb szezonok, de a Modern család mégis alapvetően egy tényleg szórakoztató darab, ami két teendő közé bármikor befér. Nem lett a nagy kedvencem, aminek újranézem az egyes ré... több»

Danny99   2020. 05. 15.

Könnyes búcsú, aminek már éppen ideje volt

A 11 évadot megélt Modern család a meglehetősen vegyes összetételű Pritchett–Dunphy–Tucker klánt mutatja be. Jay (Ed O'Neill) frissen újraházasodott; latin felesége, Gloria (Sofia Vergara) és annak gyermeke, Manny (Rico Rodriguez) keresi a helyét a m... teljes kritika»

AngelCass   2018. 03. 09.

Van az a mondás,hogy a barátokat megválogathatod,de a családod nem. Hát itt nagyon is érvényesül ez.Cserébe válogathatsz különböző rasszokból,életkorokból, nemi identitások. Személyiségek közül. Fogtak teljesen különböző családokat és eggyé gyúrták ö... több»

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Nem igazán értem, hogy lehet ilyen sikeres ez a sorozat, persze vannak benne egyedi karakterek és néhány jó poén, de önmagában elég frusztráló stílusú.

dulkap   2015. 09. 04.

Valahogy sosem tudtam megszeretni ezt a sorozatot. Humor alig van benne, idegesítő színészek viszont bőven. Ed O'Neill a kivétel, de egyedül ő is kevés ide.

Deku   2017. 08. 21.

Hát ez egy cseppet sem fogott meg, sajnos túlzottan azt vártam, hogy hasonlítani fog a Rém rendes család sorozathoz és nem így lett. Kár érte pedig nagyon vártam.

babsy88   2015. 01. 23.

Mint a címe is mutatja modern, de nekem nem jött be. Szinte idegesítő nézhetetlen sorozat. A humor alsó szintjét sem üti meg. 5/1

A Modern család nyerte eddig a legtöbb Emmy díjat, szám szerint 17-et. Minden jelölését díjra váltott.

(GedyPapa)

Britney Spearsnek több szerepet is ajánlottak a 3. évad közepén, de mire visszajelzett már megtervezték az egész évadot.

(ladyg)

Csak két olyan epizód van, amely az Egyesült Államokon kívül játszódik: az 5. évad 20. része és a 8. évad 1. része.

(ladyg)

A 7.évadban Haley (Sarah Hyland) haja az egyik jelentben még hosszú, a kövektezőben pedig már rövid volt.

(ladyg)

Adam DeVine már majndem 30 éves volt, amikor először játszotta Andy szerepét, aki a 20-as évei elején jár.

(ladyg)

Sarah Hyland 3 évvel idősebb mint a karakter amit játszik. Már felnőtt volt, mikor először játszotta el Haley szerepét.

(ladyg)

Sok epizód története az írók valós életén alapszik.

(ladyg)

Sok epizód története az írók valós életén alapszik.

(ladyg)

Míg Haley és Beth ki nem állhatják egymást a sorozatban, az őket alakító Sarah Hyland és Laura Ashley Samuels valójában legjobb barátnők.

(ladyg)

Manny teljes neve: Manuel Alberto Javier Alejandro Delgado. Ez a 6. évad 7.részéből derül ki.