Modern család

Modern Family

2024.01.07 cynicalrealist

Hibátlan sorozat

Minden sorozatnál el kell telnie egy kis időnek, mire a néző ráhangolódik a sztorira, a szereplőkre, a filmfolyam hangulatára. A Modern család esetében ez nekem szinte egy pillanat volt. Egészen elképesztő, hogy ilyen hosszú időn keresztül sikerül fenntartani az érdeklődést, a humort és az, hogy egy pillanatra sem unalmas a cselekmény vagy éppen a szereplők csetlése-botlása. Az alakítások fergetegesek, a ripacskodók is úgy súrolják csupán a ripacskodás határát, hogy az nem zavaró. Talán Claire karaktere sok egy kicsit néha, Philt viszont annak ellenére sem lehet megunni, hogy az ő karaktere aztán tényleg idegesítően bénára lett megírva – mégis imádnivaló. De a többiek is remekül és hibátlanul hozzák a rájuk osztott szerepet. Az egész sorozatról lerí, hogy mind az alkotók, mind a szereplők az elejétől a végéig, minden egyes másodpercét élvezték a forgatásnak. És ennél nagyobb ajándékot nem kaphat a néző.

2020.05.15 Danny99

a nap véleménye

Könnyes búcsú, aminek már éppen ideje volt

A 11 évadot megélt Modern család a meglehetősen vegyes összetételű Pritchett–Dunphy–Tucker klánt mutatja be. Jay (Ed O'Neill) frissen újraházasodott; latin felesége, Gloria (Sofia Vergara) és annak gyermeke, Manny (Rico Rodriguez) keresi a helyét a m... Teljes kritika

2020.09.30 hp

Amikor ennyi évadot kap egy sorozat, elkerülhetetlen, hogy becsússzanak gyengébb szezonok, de a Modern család mégis alapvetően egy tényleg szórakoztató darab, ami két teendő közé bármikor befér. Nem lett a nagy kedvencem, aminek újranézem az egyes ré... Több

2017.05.07 mamiéstöti2

Nem igazán értem, hogy lehet ilyen sikeres ez a sorozat, persze vannak benne egyedi karakterek és néhány jó poén, de önmagában elég frusztráló stílusú.

2015.09.04 dulkap

Valahogy sosem tudtam megszeretni ezt a sorozatot. Humor alig van benne, idegesítő színészek viszont bőven. Ed O'Neill a kivétel, de egyedül ő is kevés ide.

2018.03.09 AngelCass

Van az a mondás,hogy a barátokat megválogathatod,de a családod nem. Hát itt nagyon is érvényesül ez.Cserébe válogathatsz különböző rasszokból,életkorokból, nemi identitások. Személyiségek közül. Fogtak teljesen különböző családokat és eggyé gyúrták ö... Több

2017.08.21 Deku

Hát ez egy cseppet sem fogott meg, sajnos túlzottan azt vártam, hogy hasonlítani fog a Rém rendes család sorozathoz és nem így lett. Kár érte pedig nagyon vártam.

2021.01.23 Crystaldeer

Nekem annak idején nagyon tetszett, bár az tény, hogy Ed O'Neil inkább háttérben maradt, Edward Norton karaktere sokkal kiemelkedőbb volt számomra. Annak ellenére, hogy színészileg ő nem annyira ismert. Vicces, szórakoztató, kikapcsol a hétköznapokból.

2019.08.25 Ms. Akárki

Tipikus inkább csajszis sorozatnak monsanám. Zseniális humorú, családi élethelyzeteket mutat be, persze nem egy unalmas családét:D Izgalmas hogy egy meleg pár gyerekvállalási szálát is beleépítették a sorozatba.

2023.03.27 Gábor390920

Üdítő sorozatként robbant be a Modern család a 2010-es évek elején, szuper (nem erőltetett) poénokkal, amelyeken a manapság is jókat nevetek. Jó üzenetet hordozott a meleg párral, a kolumbiai fiatalabb feleséggel és a nagycsaláddal. Komplex képet kap... Több

2019.02.19 harnas1207 Nézhetetlen

Érthetetlen ki tartja ezt viccesnek. Nagyon gyenge és szó szerint nézhetetlen. Pedig Amerikába nagyon fut.

2015.01.23 babsy88

Mint a címe is mutatja modern, de nekem nem jött be. Szinte idegesítő nézhetetlen sorozat. A humor alsó szintjét sem üti meg. 5/1

2016.11.20 Szivárvány1

Nagyon jó, az utóbbi évek talán legjobb sorozata. Nem is értem, hogy miért nem ismertebb Magyarországon. Comedy-n bukkantam rá még régebben és nagyon megtetszett. Örülök hogy csak egysíkúan nyúlnak mostmár a "meleg témához". Nagyon jó a történet komoly néhol, de azért a humor dominál. Megvett magának kilóra ez a sori.

2015.05.13 Syracuse

Egész jó kis sorozat mindenféle obszcén tartalom nélkül, az egész családot elszórakoztatja. Szinkronból az HBO-félét ajánlom, a RETEK Klub még a címét is hatásvadászra csinálta, persze Ed O'Neil-en kívül semmi köze az Egy rém rendes családhoz.