Ki ez a lány?

Gina Gershon
Brooklyn Decker
Rita Moreno
RuPaul

Betty, a fogszabályozós, divatjamúlt frizurát és előnytelen szemüveget viselő, kissé duci lány megkapja álmai állását: a jóképű Daniel, a világ legolvasottabb divatmagazinjának örököse mellé kerül asszisztensnek. A probléma csak abban áll, hogy sem a férfi, sem Betty nem konyít a divathoz...

(erare)

Premier (HU): 2007.03.17. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.04.15 petraszab

Egy időben divat volt ilyen sorozatokat készíteni. A csúnya lány megszépül és övé lesz a jó pasi. Kicsit kiszámítható sorozat volt.

2016.04.14 Szilonka

Nem volt egy rossz sorozat! Humoros volt és a története is teljesen rendben volt. A végén olyan érdekesen hagyták abba, hogy most akkor Daniel és Betty összejöttek vagy sem. Ezt mindenki fantáziájára bízták!

2017.11.04 Bazzzsi

Volt régebben egy német sorozat, a címére nem emlékszem, na ez annak az amerikai változata. Volt egy története, amiben a divatmagazinos környezet még tetszett is.

2016.02.20 Lonka

Néztem amikor ment, volt vagy 3 féle címe is. Én magam is nagyon szeretem a divatot, talál ezért is kezdtem el nézni. Olyan szokatlan sorozat, vígjáték, de vannak benne komoly drámák és témák (homoszexualitás).

2019.01.31 Timcsi

Kolumbiai szappanopera amerikai környezetbe ágyazva. Nem olyan rossz, érdemes adni neki egy esélyt.

A sorozat megjelenése évében mindenki csúnya Bettynek akart öltözni Halloweenkor, így Amerikában számos ilyen jelmez lepte el a piacokat.Szerző: Crystaldeer

Az a ház, amelyben a Suarez család él, valójában nem igazi ház. A ház belseje egy díszlet, a külső pedig csak egy fal egy hatalmas zöld képernyőn, amire később egy utcai képet szerkesztettek. Ez a díszletet használták amikor az első két évadot Los Angelesben forgatták. Majd mikor ténylegesen New Yorkban forgattak, akkor egy valódi házban történt a forgatás Jackson Heights-ban, Queens-ben.Szerző: Crystaldeer

Az első és a második évadot teljes egészében Los Angelesben forgatták le. Készletfelvételeket használtak, amit már előre felvettek New York-ban, így a sorozatot nézve úgy tűnik, mintha végig New Yorkban játszódna. A harmadik évad elején a sorozat visszatért New Yorkba.Szerző: Crystaldeer

Salma Hayek annyira élvezte a forgatáson való részvételt, hogy produceri szerepét kihasználva megszerezte Sofia Reyes szerepét.Szerző: Crystaldeer

A Suarez család a sorozatban mexikói, habár a valóságban egyik színész sem Mexikóból származik. America Ferrera hondurai, Tony Plana kubai, Ana Ortiz puertó ricói-ír és Mark Indelicato puertó ricói-olasz.Szerző: Crystaldeer