Szilonka   2016. 04. 14.

Nem volt egy rossz sorozat! Humoros volt és a története is teljesen rendben volt. A végén olyan érdekesen hagyták abba, hogy most akkor Daniel és Betty összejöttek vagy sem. Ezt mindenki fantáziájára bízták!

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Volt régebben egy német sorozat, a címére nem emlékszem, na ez annak az amerikai változata. Volt egy története, amiben a divatmagazinos környezet még tetszett is.

Lonka   2016. 02. 20.

Néztem amikor ment, volt vagy 3 féle címe is. Én magam is nagyon szeretem a divatot, talál ezért is kezdtem el nézni. Olyan szokatlan sorozat, vígjáték, de vannak benne komoly drámák és témák (homoszexualitás).

Timcsi   2019. 01. 31.

Kolumbiai szappanopera amerikai környezetbe ágyazva. Nem olyan rossz, érdemes adni neki egy esélyt.

petraszab   2019. 04. 15.

Egy időben divat volt ilyen sorozatokat készíteni. A csúnya lány megszépül és övé lesz a jó pasi. Kicsit kiszámítható sorozat volt.

Gina Gershon
Brooklyn Decker