Ki ez a lány?(Ugly Betty) (2006-2010)

Ugly Betty

Gina Gershon
Brooklyn Decker
Rita Moreno
RuPaul

petraszab   2019. 04. 15.

Egy időben divat volt ilyen sorozatokat készíteni. A csúnya lány megszépül és övé lesz a jó pasi. Kicsit kiszámítható sorozat volt.

Szilonka   2016. 04. 14.

Nem volt egy rossz sorozat! Humoros volt és a története is teljesen rendben volt. A végén olyan érdekesen hagyták abba, hogy most akkor Daniel és Betty összejöttek vagy sem. Ezt mindenki fantáziájára bízták!

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Volt régebben egy német sorozat, a címére nem emlékszem, na ez annak az amerikai változata. Volt egy története, amiben a divatmagazinos környezet még tetszett is.

Lonka   2016. 02. 20.

Néztem amikor ment, volt vagy 3 féle címe is. Én magam is nagyon szeretem a divatot, talál ezért is kezdtem el nézni. Olyan szokatlan sorozat, vígjáték, de vannak benne komoly drámák és témák (homoszexualitás).

Timcsi   2019. 01. 31.

Kolumbiai szappanopera amerikai környezetbe ágyazva. Nem olyan rossz, érdemes adni neki egy esélyt.

vivikejencikelara   2017. 05. 31.

Imádtam! Rengeteget nevettem rajta, olykor olykor azért néha meg is hatódtam.Emlékszem nagyon vártam hogy végre ledobja magáról Betti a csúnyaságokat. Mikor megtörtént nagyon örültem, mert tudtam, hogy nem csúnya nő.

A sorozat megjelenése évében mindenki csúnya Bettynek akart öltözni Halloweenkor, így Amerikában számos ilyen jelmez lepte el a piacokat.

(Crystaldeer)

Az a ház, amelyben a Suarez család él, valójában nem igazi ház. A ház belseje egy díszlet, a külső pedig csak egy fal egy hatalmas zöld képernyőn, amire később egy utcai képet szerkesztettek. Ez a díszletet használták amikor az első két évadot Los Angelesben forgatták. Majd mikor ténylegesen New Yorkban forgattak, akkor egy valódi házban történt a forgatás Jackson Heights-ban, Queens-ben.

(Crystaldeer)

Az első és a második évadot teljes egészében Los Angelesben forgatták le. Készletfelvételeket használtak, amit már előre felvettek New York-ban, így a sorozatot nézve úgy tűnik, mintha végig New Yorkban játszódna. A harmadik évad elején a sorozat visszatért New Yorkba.

(Crystaldeer)

Salma Hayek annyira élvezte a forgatáson való részvételt, hogy produceri szerepét kihasználva megszerezte Sofia Reyes szerepét.

(Crystaldeer)

A Suarez család a sorozatban mexikói, habár a valóságban egyik színész sem Mexikóból származik. America Ferrera hondurai, Tony Plana kubai, Ana Ortiz puertó ricói-ír és Mark Indelicato puertó ricói-olasz.