Ki ez a lány?

Ugly Betty

2019.04.15 petraszab

Egy időben divat volt ilyen sorozatokat készíteni. A csúnya lány megszépül és övé lesz a jó pasi. Kicsit kiszámítható sorozat volt.

2016.04.14 Szilonka

Nem volt egy rossz sorozat! Humoros volt és a története is teljesen rendben volt. A végén olyan érdekesen hagyták abba, hogy most akkor Daniel és Betty összejöttek vagy sem. Ezt mindenki fantáziájára bízták!

2017.11.04 Bazzzsi

Volt régebben egy német sorozat, a címére nem emlékszem, na ez annak az amerikai változata. Volt egy története, amiben a divatmagazinos környezet még tetszett is.

2016.02.20 Lonka

Néztem amikor ment, volt vagy 3 féle címe is. Én magam is nagyon szeretem a divatot, talál ezért is kezdtem el nézni. Olyan szokatlan sorozat, vígjáték, de vannak benne komoly drámák és témák (homoszexualitás).

2019.01.31 Timcsi

Kolumbiai szappanopera amerikai környezetbe ágyazva. Nem olyan rossz, érdemes adni neki egy esélyt.

2017.05.31 vivikejencikelara

Imádtam! Rengeteget nevettem rajta, olykor olykor azért néha meg is hatódtam.Emlékszem nagyon vártam hogy végre ledobja magáról Betti a csúnyaságokat. Mikor megtörtént nagyon örültem, mert tudtam, hogy nem csúnya nő.