1. évad (2011) - 13 epizód
2. évad (2013) - 13 epizód

Vannak napok, amikor jobb lenne fel sem kelni az ágyból. Léna, a fiatal kreatív igazgató épp egy ilyen napra ébred, amikor egy biciklis elgázolja az utcán. Az óvatlan kerékpáros Dávid, a feltörekvő marketing guru, aki saját bicikliboltot üzemeltet. Léna nem emlékszik a… Több

Ország: Magyarország
Premier (HU): 2011.10.23. | HBO Max (2011.10.24.)

2023.06.26 Crystaldeer

Erős kezdés, gyenge folytatás

Már az első részek alatt megszerettem ezt a sorozatot, mondhatni, szinte egymás után faltam az HBO-n a részeket. Az első évad nagyon tetszett. Mindegyik színész zseniális volt, az összes szereplő valóban remek választás volt. Pokorny Lia átalakulása egyszerűen fantasztikus volt. Aztán amikor már kezdett nagyon megtetszeni az egész, akkor a második évad nagyon elvette a lelkesedésem. Szerintem túlságosan drámaira sikeredett egy-két jelenet. A történet vége eléggé kiszámítható volt, bár én nem igazán értem, hogy végül miért nem lett igazi happy end, mert ez számomra nem volt az, csupán egy sablon. A második évadot már csak azért néztem végig, mert azért még kíváncsi voltam a végére, de már jóval kevesebb lendülettel néztem, és voltak olyan részek, amelyek egyáltalán nem tetszettek. Ettől függetlenül összességben a magyar sorozatok közül tényleg kiemelkedőnek mondanám én is, és csak ezért, illetve a színészi teljesítmény miatt megadom a négy csillagot rá.

2017.11.30 ArpiHajdu és Réci

Csak most kezdtem felfedezni az igényes magyar sorozatokat (számomra eddig ez az idétlen szappanoperákban merült ki), de ahogy a magyar film, úgy a magyar sorozat is felmenőben van és ennek nagyon örülök. Mivel várni kell az Aranyélet harmadik évadár... Több

2022.02.12 Alexa

Számomra a magyar sorozatok egyik legjobbja. Remek színészi alakításokkal, nincs túltolás, humor és dráma a legjobbkor. Egy percet sem unatkoztam, ajánlom mindenkinek, aki egy könnyebben emészthető, mégis sok mondanivalót magába foglaló magyar soroza... Több

2019.08.22 dailyfilmsan

A magyar sorozatok egyik kis ékköve ez. Szövevényes kicsit egy idő után átcsap szappanoperába, de szórakoztató is egyben. Megy a dráma is dögivel így nem uncsi egy rész sem és nem mellesleg rengeteg jó színész képviselteti magát benne.

2020.07.20 MP170506

Ez egy jó magyar sorozat! Nem csöpög, nincs túl tolva, van benne feszültség, dráma, humor és remek színészek. Szerintem egyszer mindenképp megnézhető, unaloműző sorozat.

Az első évad főcímdalát Odett előadásában hallhattuk, míg a második évadhoz Knoll Gabi és Pásztor Anna készített felvételt Játszanék veled címmel.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A második évadban, Kovács Patrícia terhessége miatt Lővey Laura szerepét Petrik Andrea vette át.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Balsai Mónika és Tornyi Ildikó, azaz Judit és Dorka szexjeleneteit dublőrökkel vették fel.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A sorozat első évada a When shall we kiss? című izraeli sorozat nyomán készült. A második évad azonban már eredeti ötlet alapján valósult meg.Szerző: ArpiHajdu és Réci