Közösség

Vélemény:

 

80 Társas játék

(2011)

Társas játék

 
ArpiHajdu és Réci   2017.11.30 10:32
1

Csak most kezdtem felfedezni az igényes magyar sorozatokat (számomra eddig ez az idétlen szappanoperákban merült ki), de ahogy a magyar film, úgy a magyar sorozat is felmenőben van és ennek nagyon örülök. Mivel várni kell az Aranyélet harmadik évadára, így gondoltam beiktatom a Társas játékot is és nem csalódtam. Egy igazán könnyed sorozat, különleges és érdekes karakterekkel, akiknek szívesen pillant bele a néző az életébe. Nem semmi színészi gárdával dolgozik, Thuróczy Szabolcs az Aranyélet után bármit csinál, én imádom. Persze Iván egészen más, mint Attila, de azért neki is bőven vannak piszkos ügyei. Na és itt van még Pokorny Lia és Balsai Móni is, utóbbit az elmúlt évek egyik legtehetségesebb magyar színésznőjének tartom. És még csak nem is ők a főszereplők: a Simon Kornél és Martinovics Dorina köré épülő szerelmi szál egy egész évadot (jobban mondva kettőt) vár arra, hogy végre révbe érjen. További pozitívumként az ötletes rajzos főcímeket és a fülbemászó főcímdalokat említeném; volt, hogy egész nap az járt a fejemben. Szerintem nagyon jól áll a magyar sorozatoknak, hogy az HBO a kezébe vette őket, mert így minőségi végeredmény születik időről-időre. Eddig 3-ből 2-nél nem csalódtam; most jöhet a Terápia!