Advertisement

Bleach (2004)

Bleach: Burîchu

Bleach

Thibo84   2019. 05. 11.

Látványos, humoros és akciódús anime. Egyedül az nem tetszett, hogy Ichigo meg a halálistenek közös csatáját az arrancarok ellen, megszakítják más és más mellékszállókkal és pont akkor amikor izgalmassá kezdtek válni a dolgok. Alig bírtam kivárni, hogy végre befejezzék azokat a kis kitérőket és folytassák a fő cselekményszálat. Sok kedvelhető karakter van benne, de legjobban Uraharát csíptem benne. Ichigo fejlődései közül azon alakja tetszett a legjobban amiben legyőzte Ulquiorrat, de az sem volt semmi amivel Aizent vágta haza.

Deku   2017. 08. 22.

Egy rohadt állati jó anime ez. Aizen-nel való végső harcig nagyon imádtam ezt a sorozatot. Aztán kissé veszített fényéből és túlzásokba ment át de még ott is szerettem.

Norbi   2018. 07. 27.

Nem olyan rég kezdtem el nézegetni ennek a sorozatnak a részeit és be kell vallanom, hogy levett a lábamról. Hihetetlenül pörgős, vicces, és akciódús .

Yosihiro   2017. 12. 13.

Kiváló anime, amit látni kell. A szellemvilág harcait bemutató sorozat mindenki kedvence. Aki még nem látta annak csak ajánlani tudom aki viszont látta biztosan szívesen nézi újra meg újra.

Miss Rika   2015. 06. 16.

A Bleach az egyik legjobb anime amit valaha láttam. Akadtak a vége fele már laposabb részek amikor elvesztette Ichigo az erejét és új erőt kap de ennyi belefér. Ezen kívül viszont nagyon élvezhető sorozat.

Kubo a különböző fajoknak különböző nyelvezetet adott, így például az Arrancarok spanyol míg a Quincy-k német nyelvezetűek.

(beero88)

Amikor az alkotók először küldték be a Shonen Jump magazinba a Bleach mangát, elutasították. Azonban a Dragon Ball készítője írt egy levelet Kubo-nak, hogy ne hagyja abba a történetet.

(beero88)

Ichigo neve japánul epret jelent, de jelentheti azt is hogy: „A védelmező”.