Cptn Jinbe   2017. 06. 12.

Voltak olyan elemei a sorozatnak ami nagyon nem tetszett benne, legfőképp amikor szegény kislányt kutyává alakítja az apja. Elképesztően vegyes érzéseket ébresztett bennem az anime. Egyrészről szerettem mert kellemes karaktereket raktak bele másrészről viszont gyengécske volt a történet. Azért voltak jó pillanatai, közepes.

Norbert93   2018. 07. 20.

Az anime világa fantasztikus. Részletes "áltudománnyal" alátámasztott és logikus. Az egyik gonosz, a Führer külön tapsot érdemel. Lehengerlőre és brutálisra sikerült. A történet regénybe illően részletes és fordulatos, nem mellesleg ennek erős eleme a II. Világháborús Németországgal szemben állított párhuzam.

Ghstly89   2017. 05. 12.

Szuper kis anime Edward kivételesen nagy kedvencem mert amellett, hogy komolyabb próbál lenni inkább mókás és szórakoztató karakter. A történet pedig egyedi és varázslatos.

Melibaba   2015. 06. 16.

Nagyon jo anime rengetegszer lattam mar.