Fullmetal Alchemist (2003)

Hagane no renkinjutsushi

Zsolti01   2019. 06. 17.

Nem olyan jó, mint a Brotherhood, de egyértelműen egyik legjobb animék között van az univerzuma és a karakterépítése miatt is. Kihagyhatatlan darab lett.

Norbert93   2019. 05. 18.

A legjobb univerzummal rendelkező, legegyedibb és legmélyebb tartalmú animék egyike, az abszolút kedvencek közé tartozik. Aki szereti az animéket annak kötelező darab. Kicsit lassabb folyamú, mint a Testvériség reboot, mivel inkább a történeti szálakra és karaktere fókuszál. A története távol áll a mangától, de határozattan ki lehet jelenteni, hogy van olyan színvonalas, mint az eredeti.

Vágottszemű   2019. 02. 07.

Jó anime. A történet nekem nagyon tetszik. Az alkímia is különös képesség. Elég jól meg lett csinálva. Értem miért tetszik olyan sok emberenk ez az anime.

Garadi   2016. 03. 26.

Az egyik legjobb anime, egyszer szerintem mindenkinek végig kéne néznie ( nem olyan hosszú) , mert a történet lenyűgöző, és nagyon szépen van meganimálva. A világ érdekes, a karakterek pedig nagyon el lettek találva.