Parkműsor

Parkműsor

Regular Show

A rajzfilmsorozat főhőse Mordecai, egy kék szajkó, aki kötelességtudó, szorgalmas, jószívű, habár egy kis tréfa itt-ott belefér a jófiú státuszba. Megismerkedhetünk madárléte minden nehézségével, problémáival és örömeivel; többek között szerelmével, Margarettel, a vörösbeggyel is.

(erare)

Premier: 2009.08.14. | Netflix (2024.02.03.)

1. évad (2009) - 13 epizód
7. évad (2015) - 36 epizód
8. évad (2016) - 29 epizód

2020.09.08 Romeo123456

Vélemény

Csak azért regisztráltam, hogy írhassak azoknak a fiataloknak akik ellátogatnak erre az oldalra mielőtt elkezdik nézni a sorit. Ne tanakodj hogy elkezdd e nézni vagy sem csak tedd meg. A Parkműsor a kedvenc sorim hiszen fergeteges humorú igazán megszerethető szereplőkkel és történettel. Tetszik, hogy nagyon sok élet helyzetet feldolgoz. Gondolok itt a szerelemre és a munkára. Persze nem követendő példa, de kikapcsolódásra a legalkalmasabb.

2019.05.27 Thibo84

Felnagyított problémák

Nem egy gyerekeknek való műsor. Van egy érdekes stílusa, és a legkisebb, a legapróbb problémákból a legkolosszálisabb világvégi gondok lesznek. Gondolok itt példának okáért arra, amikor szívességet kérnek egymástól és Mordecai nem akarja megtenni, a ... Teljes kritika

2017.08.22 Deku

Szerintem nagyon alpári a stílusa ami számomra nem tetszetős, ezzel az erővel bármiből lehet humort készíteni. Van egy ízlés határ amit ez a sorozat bőven átlép. Nem kedveltem.

2018.07.23 Norbi

Sokan lehordják ezt a mesét, pedig nem is olyan rossz..vagyis rossz csak nem annyira. Néha átjön a humor és nagyokat röhögök az adott jeleneteken, de legtöbbször azt gondolom, hogy ez azért tényleg semmi. De tényleg, semmi mondanivalója nincs.

2016.02.22 Megamovie

A sorozat középpontjában Mordecai a kék szajkó és Rigby a hiperaktív mosómedve áll,akik parkőrök.Ebben a sorozatban azt tartom a zseniálisnak hogy minden egyszerű kis dologból valami iszonyatosan abszúrd és szórakoztató egyveleget tud kihozni ilyen epizódok pl:VHS,zsákolj,grántotta.

Mordecai, Rigby és Benson soha nem viselte ruháit, kivéve különleges alkalmakkor, például partik, vagy küldetések. Ugyanez vonatkozik Skips-re is, aki félmeztelen a sorozat nagy részében.Szerző: Thibo84

Bár az emberek úgy vélik, hogy Skips gorilla, valójában egy jeti.Szerző: Thibo84

Rigby béka és Mordecai kezdetben mókus volt.Szerző: Thibo84

Tuskó és Pops az egyetlen karakter a parkban, akik cipőt viselnek.Szerző: Thibo84

Minden jelenetnél, ahol tömeg van, látható egy srác az emberek között, aki hasonlít a J.G. Quintelre.Szerző: Thibo84