A Pókember legújabb kalandjai (2008)

The Spectacular Spider-Man

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Timon   2019. 11. 28.

Pókember kedvenc képregényhőseim között van,régebben még olvastam is néhányat, de ez a sorozat amolyan közepes kategória.A filmes verziók azok, amik jobban tetszettek. 10/6,5

indingo   2018. 12. 06.

Valahogy jobban tetszik, mint maga a filmek, bár ő volt előbb. Szép a megjelenítése és a részek is kalandosak.

Orosz István   2016. 05. 27.

Nem rossz. Ha jól emlékszem a viasat6 vetítette. De nekem pl tetszett. Tartalmat nem írok szerintem pókember történetét mindenki ismeri kitéve betéve. Itt annyi hogy Peter karakter kicsit lazább szerelmi élete nem áll meg egy nőnél. A grafika kicsit furcsa de a stílusa ezt kompenzálja.

Ms. Akárki   2019. 09. 03.

Mindennemű pókember filmet és mesét kedvelek és ezt is imádom. Kedvenc képregényhősöm. Valahogy ő áll hozzám a legközelebb. Szimpatikus kis cserfesszájú jótevő. Tökéletes kikapcsolódás.