Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

A galaxis őrzői (2015)

Guardians of the Galaxy

BThomi   2018. 12. 17.

Az ilyen tónusú, és típusú meséket mindig is jobban preferáltam. Sajnos nem tudom, hogy szakmailag ezeket hogyan hívják. Minden esetre ez sem nagyon szeretik Magyarországon sugározni. De lehet, hogy máshol sem. Ugyan az a pancser humor kíséri végig a sorozatot, ami a filmbéli mását. Igényesen rajzolt. Nem gondolom, hogy párhuzamot kellene vonni a film, és a rajzfilm között. Onnantól biztosan jót szórakozik az ember.

felicity   2017. 09. 06.

Ez a humoros,izgalmas vígjáték az egyik kedvencem. Mindenkinek "kötelező" megnézni mert komolyan fantasztikus. A második részét még nem láttam de az is biztos hogy kiváló.

Xenomorf   2016. 04. 03.

Azzal kell számolni ennél a sorozatnál, hogy kb. minden, ami miatt beleszerettetek a filmhősökbe, az itt teljesen a feje tetejére állt....

ZiggityZag   2016. 02. 25.

Messze a legjobb, ami a Marvel univerzumból érkezett hozzánk...csak ennyit fűznék hozzá. De attól mindenkit óva intek, hogy a filmmel hasonlítgassa. Ne tegye. Így teljesen élvezhető, és kellemes kikapcsolódást nyújt.