Deku   2017. 08. 22.

Marvel sorozat már megvett, viszont a látvány és a régi kor hangulata miatt képtelenség volt nem kedvelni. Nagyon szépen beleillik a Marvel univerzumába az ügynök története.

beero88   2016. 01. 16.

Végre egy női Marvel karakter akit megismerhetünk és szerethetünk mivel igazán érdekfeszítő a történetvezetés. A színésznő nagyon jól hozza a formát amivel meg is vett a következő évadra is.

bgnz367   2017. 04. 19.

Elsőre nem gondoltam, volna, hogy egy egyszerű ügynök élete ennyire magával tud majd ragadni de tévedtem. Nagyon kedveltem ezt a sorozatot és minden perc izgalmas volt vele.

Mafab.hu Nézhetetlen  2015. 02. 09.

Szintén átvezető sorozat szagú, mint az Agents of S.H.I.E.L.D., azonban eddig érdekesnek tűnik a felvezetés. Korhű karakterábrázolás és az akkori társadalmat viszonylag pontosan mutatja be. Peggynek rendkívül nehéz helyzete van a titkosszolgálatnál abban a korban, amelyben a nőket nem sokra tartják. Még jó is kisülhet az egészből.

ereln   2016. 04. 27.

Nagyon tetszik ez a 40-es évek hangulata, jól visszaadják az érzést a látványt. A 2. évad szerintem veri az 1. évadot minden tekintetben. Remélem berendelik a 3.évadot is, mert nagyon megtetszett a sorozat hangulata.

Hayley Atwell
Shea Whigham
Hayley Atwell
Enver Gjokaj
Chad Michael Murray

A legtöbb kritikus a remek zenét dicsérte, ugyanis kifejezetten csak régi, az adott korba illő zenéket tartalmazott.

(sz.marci )

A kudarc után a sorozatot törölték, de pár rajongó ebbe nem tudott beletörődni, ezért aláírásgyűjtésbe kezdtek, hogy a sorozat tovább fojtatódhasson.

(sz.marci )

A második évadban a sorozat hiába próbált mindenből többet nyújtani, sem a kritikusoknak, sem a nézőknek nem tetszett.