Carter ügynök

Carter ügynök

Agent Carter

Peggy Carter a második világháború idején belép a S.H.I.E.L.D. kötelékébe, miután szerelme, Steve Rogers (Amerika kapitány) repülőgép szerencsétlenséget szenved, és az egész világ abban a hitben van, hogy életét… Több

Premier: 2015.01.06. | Disney+ (2022.06.14.)
Több

Hayley Atwell
Enver Gjokaj
Chad Michael Murray

2019.08.25 Ms. Akárki

Egyszernézős csak pedig nagyon szerettem az Amerikakapitányban ezt a karaktert, de a sorozatban valahogy nem áll össze a személyisége. Marvel fanoknak viszont még így is kötelező darab.

2017.08.22 Deku

Marvel sorozat már megvett, viszont a látvány és a régi kor hangulata miatt képtelenség volt nem kedvelni. Nagyon szépen beleillik a Marvel univerzumába az ügynök története.

2016.01.16 beero88

Végre egy női Marvel karakter akit megismerhetünk és szerethetünk mivel igazán érdekfeszítő a történetvezetés. A színésznő nagyon jól hozza a formát amivel meg is vett a következő évadra is.

2017.04.19 bgnz367

Elsőre nem gondoltam, volna, hogy egy egyszerű ügynök élete ennyire magával tud majd ragadni de tévedtem. Nagyon kedveltem ezt a sorozatot és minden perc izgalmas volt vele.

2016.12.05 trixxy

Marvel fan vagyok, de azt hiszem ez az első olyan sorozatuk amelyiket nem tudok végig nézni. Akartam.. de kb. a hetedik részig bírtam. Mondják, hogy ne adjam fel, később indul be és jobb lesz, de azt hiszem ezt kihagyom. Nem tudom mi a bajom vele, ar... Több

A legtöbb kritikus a remek zenét dicsérte, ugyanis kifejezetten csak régi, az adott korba illő zenéket tartalmazott.Szerző: sz.marci

A kudarc után a sorozatot törölték, de pár rajongó ebbe nem tudott beletörődni, ezért aláírásgyűjtésbe kezdtek, hogy a sorozat tovább fojtatódhasson.Szerző: sz.marci

A második évadban a sorozat hiába próbált mindenből többet nyújtani, sem a kritikusoknak, sem a nézőknek nem tetszett.Szerző: sz.marci

Az első évadot mind a kritikusok, mind a nézők kedvelték, ezért berendelték a második évadot. Szerző: sz.marci

A sorozatban bemutatkozott Jarvis, a Stark ház komornyikja, akiről később Tony elnevezi az általa megalkotott mesterséges intelligenciát is. Szerző: sz.marci