Carter ügynök (2015-2016)

Agent Carter

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Egyszernézős csak pedig nagyon szerettem az Amerikakapitányban ezt a karaktert, de a sorozatban valahogy nem áll össze a személyisége. Marvel fanoknak viszont még így is kötelező darab.

Deku   2017. 08. 22.

Marvel sorozat már megvett, viszont a látvány és a régi kor hangulata miatt képtelenség volt nem kedvelni. Nagyon szépen beleillik a Marvel univerzumába az ügynök története.

beero88   2016. 01. 16.

Végre egy női Marvel karakter akit megismerhetünk és szerethetünk mivel igazán érdekfeszítő a történetvezetés. A színésznő nagyon jól hozza a formát amivel meg is vett a következő évadra is.

bgnz367   2017. 04. 19.

Elsőre nem gondoltam, volna, hogy egy egyszerű ügynök élete ennyire magával tud majd ragadni de tévedtem. Nagyon kedveltem ezt a sorozatot és minden perc izgalmas volt vele.

ereln   2016. 04. 27.

Nagyon tetszik ez a 40-es évek hangulata, jól visszaadják az érzést a látványt. A 2. évad szerintem veri az 1. évadot minden tekintetben. Remélem berendelik a 3.évadot is, mert nagyon megtetszett a sorozat hangulata.

trixxy   2016. 12. 05.

Marvel fan vagyok, de azt hiszem ez az első olyan sorozatuk amelyiket nem tudok végig nézni. Akartam.. de kb. a hetedik részig bírtam. Mondják, hogy ne adjam fel, később indul be és jobb lesz, de azt hiszem ezt kihagyom. Nem tudom mi a bajom vele, ar... több»

neeta92   2015. 06. 21.

Nekem ez volt az egyik kedvenc Marvel spin-off sorozatom. Nagyon jól idézi a kort és az összes ügy amin dolgoztak bejött. A főszál szintén érdekes és külön tetszik, hogy megismerhetjük Tony Stark apját.

Hayley Atwell
Shea Whigham
Hayley Atwell
Enver Gjokaj
Chad Michael Murray

A legtöbb kritikus a remek zenét dicsérte, ugyanis kifejezetten csak régi, az adott korba illő zenéket tartalmazott.

(sz.marci)

A kudarc után a sorozatot törölték, de pár rajongó ebbe nem tudott beletörődni, ezért aláírásgyűjtésbe kezdtek, hogy a sorozat tovább fojtatódhasson.

(sz.marci)

A második évadban a sorozat hiába próbált mindenből többet nyújtani, sem a kritikusoknak, sem a nézőknek nem tetszett.

(sz.marci)

Az első évadot mind a kritikusok, mind a nézők kedvelték, ezért berendelték a második évadot.

(sz.marci)

A sorozatban bemutatkozott Jarvis, a Stark ház komornyikja, akiről később Tony elnevezi az általa megalkotott mesterséges intelligenciát is.