Flash - A Villám (2014-2021)

The Flash

Robinson76   2020. 03. 26.

Aki futásra született

A sorozat a DC Comics képregényein alapul, hasonlóan több másik társához. A megszokott szintet hozza ugyan és a középszerből kiemelkedik, de messze van a kiemelkedőtől. Csak rajongóknak tudom ajánlani.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Igen azt kaptam amit vártam egy képregény feldolgozástól. Remek lett és remélem lesz folytatás is. Csak ajánlani tudom.

Deku   2017. 08. 19.

Ez a sorozat mindent belead az egyszer biztos, Grant Gustin piszkosul remek színész Flash karakteréhez, a történet szépen kikerekedett és nagyon izgalmas minden egyes epizód.

Thibo84   2018. 12. 29.

A DC-s képregények egyik kedvenc karaktere számomra, a Flash. Mindegyik évadot nagyon jól felépítik, de számomra a karakterre jellemző humor hiányzik belőle, helyette egy nyálas figurát kapok a 3. évadra. Az 1. évad, és a 2. is, számomra egy akcióban... több»

beero88   2016. 01. 16.

Na kérem szépen így kell nagyon pofásan felhozni egy sorozatot olyan szintre amire azt lehet mondani, hogy hűha. Márpedig ez a sorozat szerintem ilyen. Képes olyan feszültséget teremteni és várakozást amivel minden rész után oda szögezi a nézőt.

bgnz367   2017. 04. 18.

Nem kezdett valami erősen a sorozat de szép lassan kiforrott olyanná ami érdemessé teszi őt az említésre. Minden egyes részben megtudnak mosolyogtatni és ez felbecsülhetetlen.

szucszoli Nézhetetlen  2017. 06. 29.

Számtalan jó sorozatnál tapasztaltam azt, hogy már a legelső éved legelső epizódján érezhető, hogy az jó sorozat lesz. (Fargo, Black Mirror, Mr. Robot, Breaking Bad, Better Call Saul, Trónok Harca stb.) Na hát ennél a Flash-nél ennek teljesen az elle... több»

Captain Cold a sorozatban egyszerű bankrabló és tolvaj. Azonban a képregényben sokszor úgy ábrázolják, mint egy tiszta erkölcsű ember. Igaz, nőket és gyerekeket sosem ölt.

(Archívum)

A Weather Wizard a képregényben varázspálcát használt.

(Archívum)

Barry Alan eredetileg szőke volt, azonban amikor elment a válogatásra úgy döntöttek a rendezők, hogy legyen mégis barna.

(Archívum)

A képregényben Leonard Snart is saját maga építette meg a fegyverét.

(Archívum)

A képregényben nem a részecskegyorsító felrobbanása okozta Barry képességét, hanem a laborjában dolgozva belecsapott egy villám, és a vegyszereknek köszönhetően, melyek a testére kerültek alakult ki a képessége.