Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

idanka   2020. 10. 30.

Igazi sc-fi kaland sorozat

Izgalmas, illetve érdekesnél érdekesebb történelmi események szemtanúi lehetünk. Imádni való.

MMcFly2015   2017. 03. 24.

Elég jól sikerült (sci-fi) kaland sorozat! A téma utáni szeretetem miatt mindenre vevő vagyok ami hasonló. A felépítése is nagyon jó a sorozatnak. 10-11. részig minden részben más történelmi helyszínre utaznak, és egy fő szállal foglalkozik, ami elég... több»

Bazzzsi   2017. 11. 22.

Egy közepesen izgalmas időutazós történet, amely különféle korokba repítette a nézőket. Nem lehet tudni benne hogy ki a jó és ki a a gonosz, ami a vége felé csúcsosodott ki.

Lonka   2017. 07. 31.

Ami nagyon jót tesz a sorozatnak, hogy vissza.vissza kacsint a szereplők múltjába is, így valahogy tartalmasabb az egész. Tetszik, hogy külön csapat dolgozott azon, hogy mindig korhű ruhát viseljenek.

Robinson76   2020. 05. 24.

Amerika története akcióval és sci - fivel spékelve

Egy milliárdos cégének néhány agytrösztje feltalálja az időgépet, a prototípust azonban még a tesztüzemi fázisban elrabolja a "gonosz" azzal a szándékkal, hogy újraírja Amerika történelmét…Létezik azonban még egy masina, a Mentőcsónak, amivel egy háromfős csapat a nyomába ered. És már bent is vagyunk a történet kellős közepében... Csak az évszám és a terület ismert, ebből kell a csapatnak kiderítenie a pontos helyet illetve az eseményt és megállítania az ellenséget. Rengeteg hírhedt történelmi eseménybe és híres személy életébe is bepillantást nyerünk az időben ugrálva, a történelmi fogócska közben és szép lassan egyre tisztább képet kapunk arról, hogy ki is az igazi gonosz. Ezt mindenkinek látnia kell...

valery   2017. 01. 24.

Látványvilág a hatalmas és a mondanivaló sem utolsó. Kicsit időutazós , kicsit scifi és kicsit romantikus is, megfelelő helyen van a humor , hitelesek és szerethetőek a karakterek.

betegphiu   2020. 08. 18.

Műanyag...

5 epizód után kukáztam. Kiszámítható, sablon. A Sliders odaveri simán..

Az előzetesben hallható zene a The Eve of Destruction.

(VFTS)

Annyit mondok: időutazás, és ezzel el is mondtam a legjobbat erről az NBC-s sorozatról. 6,5/10 több»