A Sólyom és a Tél Katonája (2021)

The Falcon and the Winter Soldier

Timon   2021. 04. 16.

A Végjáték után egy ideig nem szándékoztam követni az MCU-t, azonban mostanában egyre inkább hajlok afelé, hogy folytassam (ez főleg a mozik jelenlegi zárva tartásának tudható be), többek közt a nagyvásznas filmélmény érdekében is, és ezzel a sorozat... több»

Réthi   2021. 03. 24.

Nem mondom, hogy nem jött be a WandaVision, de vártam már egy ilyen sorozatot a Marveltől, mint a Sólyom és a Tél Katonája. Tényleg hozza a mozifilmek minőségét és nagyon izgalmasan bővíti az univerzumot, szóval nálam abszolút betalált. Nyugodt szívvel ajánlom!

Berci   2021. 03. 20.

Az első tíz perc érdekes volt, izgalmas, a többi mondhatni unalmas volt. A Wandavízió nagyon magasra tette a mércét és úgy érzem ez a sorozat nem tudta teljesíteni.

ollggaalek   2021. 03. 19.

Az akció és az effektek nagyon jók, a színészek - mármint a mellékszereplők - elmennek, a sztori kevésbé érdekes. Remélem javul a minőség, de szerintem túlzottan felhypolták.

Daniel Brühl
Emily VanCamp
Sebastian Stan

Sebastian Stan saját elmondása szerint még sosem volt ennél jobban kipattintva. A szerep miatt "teste élete legjobb formájában" van.

(Hupka Adrián)

2020 januárjában Puerto Ricóban két hétig forgatták volna a sorozatot, de az állandó földrengések miatt leállt a munka.

(Hupka Adrián)