Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A Sólyom és a Tél Katonája (2021)

The Falcon and the Winter Soldier

Daniel Brühl
Emily VanCamp
Sebastian Stan

Az amatőr   2021. 06. 01.

legújabb vélemény a nap véleménye

Ugyanaz, mint eddig... Vagy mégsem?

A Marvel első akciósorozata mondhatni tényleg hozta a kötelezőt, de azért voltak kifejezetten jó részei is. Gondolok itt Walker nagyon is emberi mivoltára, hogy tényleg szántak időt a karakter árnyalására. Ez éppen nem jellemző annyira a Marvelre, a ... teljes kritika»

Timon   2021. 04. 16.

A Végjáték után egy ideig nem szándékoztam követni az MCU-t, azonban mostanában egyre inkább hajlok afelé, hogy folytassam (ez főleg a mozik jelenlegi zárva tartásának tudható be), többek közt a nagyvásznas filmélmény érdekében is, és ezzel a sorozat... több»

Réthi   2021. 03. 24.

Nem mondom, hogy nem jött be a WandaVision, de vártam már egy ilyen sorozatot a Marveltől, mint a Sólyom és a Tél Katonája. Tényleg hozza a mozifilmek minőségét, és nagyon izgalmasan bővíti az univerzumot, szóval nálam abszolút betalált. Nyugodt szívvel ajánlom.

Berci   2021. 03. 20.

Az első tíz perc érdekes volt, izgalmas, a többi mondhatni unalmas volt. A Wandavízió nagyon magasra tette a mércét, és úgy érzem, ez a sorozat nem tudta teljesíteni.

ollggaalek   2021. 03. 19.

Az akció és az effektek nagyon jók, a színészek – mármint a mellékszereplők – elmennek, a sztori kevésbé érdekes. Remélem, javul a minőség, de szerintem túlzottan felhypolták.

Sebastian Stan saját elmondása szerint még sosem volt ennél jobban kipattintva. A szerep miatt "teste élete legjobb formájában" van.

(Hupka Adrián)

2020 januárjában Puerto Ricóban két hétig forgatták volna a sorozatot, de az állandó földrengések miatt leállt a munka.

(Hupka Adrián)