Cloak & Dagger (2018-2019)

Cloak & Dagger

[email protected] Nézhetetlen  2022. 05. 03.

Ekkora f*s sorozatot még sosem láttam életemben!

A kérdésre itt a válaszom: nem csak a filmet láttam, hanem mindkét teljes évadot, 10-10 részt. Mindenkit szeretnék figyelmeztetni, ez nem csak a Marvel-sorozatok közül volt a legsz*rabb, hanem úgy egyébként is. Innentől kezdve mindenki csak a saját felelősségére kezdje el nézni ezt a borzadályt, én szóltam!

gandalf01   2018. 06. 20.

Alapból piszok jól néz ki a sorozat, csak azt sajnálom, hogy több a gyengébb epizód, mint az erősebb. Izgalmas karakterek, meg azért valamennyire fordulatos is a cselekmény, de nem az, ami nagyon nézetné magát.

Henk   2018. 04. 11.

Nálam simán lefolyt ez a sztori, nagyon kevés maradt meg belőle, nem zavaró ez, mert üres fejjel is lehet élvezni, de nem igazán adott hozzá a napomhoz egyik rész sem, amit nagyon sajnálok, mert azért eléggé ígéretesnek tűnik.

Ez a Marvel azonos című képregényének első élőszereplős adaptációja. A címadó karakterek ezen kívül egyedül az Ultimate Spider-Man és a Wolverine vs. Sabretooth című animációs produkciókban tűntek fel.

A Cloak and Dagger cselekménye a Marvel azonos című képregényén alapszik.

A sorozat fejlesztése 2011-ben kezdődött meg az ABC égisze alatt.

A sorozat költségvetése 42 millió dollár volt.

A sorozat forgatása 2017. február 8-án kezdődött meg New Orleansban Shadows munkacímen, és 2017. február 24-én ért véget. A forgatás 86 napot vett igénybe.