Cloak & Dagger

Két egymástól nagyon eltérő háttérrel rendelkező tizenéves rejtélyes körülmények között szuperképességekre tesz szert. A fiatalok közt idővel fellángolnak az érzelmek.

(hp)

Premier: 2018.03.11.

Echo  (2024)

Több

1. évad (2018) - 10 epizód
2. évad (2019) - 10 epizód

2022.05.03 [email protected] Nézhetetlen

Ekkora f*s sorozatot még sosem láttam életemben!

A kérdésre itt a válaszom: nem csak a filmet láttam, hanem mindkét teljes évadot, 10-10 részt. Mindenkit szeretnék figyelmeztetni, ez nem csak a Marvel-sorozatok közül volt a legsz*rabb, hanem úgy egyébként is. Innentől kezdve mindenki csak a saját felelősségére kezdje el nézni ezt a borzadályt, én szóltam!

2018.06.20 gandalf01

Alapból piszok jól néz ki a sorozat, csak azt sajnálom, hogy több a gyengébb epizód, mint az erősebb. Izgalmas karakterek, meg azért valamennyire fordulatos is a cselekmény, de nem az, ami nagyon nézetné magát.

2018.04.11 Henk

Nálam simán lefolyt ez a sztori, nagyon kevés maradt meg belőle, nem zavaró ez, mert üres fejjel is lehet élvezni, de nem igazán adott hozzá a napomhoz egyik rész sem, amit nagyon sajnálok, mert azért eléggé ígéretesnek tűnik.

Ez a Marvel azonos című képregényének első élőszereplős adaptációja. A címadó karakterek ezen kívül egyedül az Ultimate Spider-Man és a Wolverine vs. Sabretooth című animációs produkciókban tűntek fel. Szerző: hp

A Cloak and Dagger cselekménye a Marvel azonos című képregényén alapszik. Szerző: hp

A sorozat fejlesztése 2011-ben kezdődött meg az ABC égisze alatt.Szerző: hp

A sorozat költségvetése 42 millió dollár volt. Szerző: hp

A sorozat forgatása 2017. február 8-án kezdődött meg New Orleansban Shadows munkacímen, és 2017. február 24-én ért véget. A forgatás 86 napot vett igénybe.Szerző: hp

A holnap legendái
2016