NA

hell.l   2017. 05. 01.

Szerintem jól össze hozták a sorozatot. A főszereplő is jó a szerepre. A története pedig semmivel sem jobb vagy rosszabb Daredevilnél vagy Jessica Jonesnél. Ez is egy kiváló Marvel sorozat lett.

alien007   2017. 03. 11.

Hát...mit mondjak, nem egy túl eredeti ötlet. Igaz, hogy mindent elkövettek, hogy feldobják a témát, és hát, az is látszik, hogy a fiatalabb korosztálynak készült, de...így sem tartozik e legjobbak közzé. Mondjuk látványban, meg trükkökben megjárja.

Zsombi   2017. 03. 10.

Nem tudom nem tudom...a főszereplő egyszerűen annyira de annyira átlagos és steril, hogy nem bírtam beleélni magam sokáig. Aztán egyszercsak elkezdett bunyózni...és azok a jelenetek nem lettek rosszak.

Tom Pelphrey
Jessica Stroup
Carrie-Anne Moss
Tom Pelphrey
Jessica Stroup
Jessica Henwick

Az új évad mindenképpen pozitívumai közé tartozik, hogy az alkotók felismerték, hogy a sorozat bármelyik karaktere érdekesebb a főszereplőnél, így mondhatni jócskán csökkentettek Danny játékidejéből, helyette teret hagytak a többieknek, emiatt pedig a részek se váltak olyan egysíkúvá és monotonná, mint az elődök esetében. több»