NA

hell.l   2017. 05. 01.

Szerintem jól össze hozták a sorozatot. A főszereplő is jó a szerepre. A története pedig semmivel sem jobb vagy rosszabb Daredevilnél vagy Jessica Jonesnél. Ez is egy kiváló Marvel sorozat lett.

alien007   2017. 03. 11.

Hát...mit mondjak, nem egy túl eredeti ötlet. Igaz, hogy mindent elkövettek, hogy feldobják a témát, és hát, az is látszik, hogy a fiatalabb korosztálynak készült, de...így sem tartozik e legjobbak közzé. Mondjuk látványban, meg trükkökben megjárja.

Zsombi   2017. 03. 10.

Nem tudom nem tudom...a főszereplő egyszerűen annyira de annyira átlagos és steril, hogy nem bírtam beleélni magam sokáig. Aztán egyszercsak elkezdett bunyózni...és azok a jelenetek nem lettek rosszak.

Tom Pelphrey
Jessica Stroup