Marvel Vasököl (2017-2018)

Carrie-Anne Moss
Tom Pelphrey
Jessica Stroup
Jessica Henwick

Robinson76   2022. 03. 08.

Munkásököl, vasököl, odacsap ahova köll!

Engem kicsit a Zöld Íjászra emlékeztet a sorozat, hiszen hősünk itt is hosszú idő után tér vissza kényszer távollétéből, és felhasználva a távolléte alatt kifejlesztett harcművészeti tudását és különleges képességét veszi fel a harcot ellenfeleivel, miközben személyazonosságát is tisztázni szeretné. A cselekmény ezzel együtt fokozatosan bontakozik ki, de túlságosan vontatott. A forgatókönyv sem erőssége a szériának, ami sajnos rá is nyomja bélyegét a sorozatra. A harci jelenetek rendben vannak, viszont a széria pont kétszer hosszabb, mint kellene. A sztori fele ennyi játékidővel lényegesen feszesebb és pörgősebb lehetett volna. Halovány négy csillagot adok neki.

Zoltán384279   2021. 03. 12.

Minden kétséget kizáróan a Netflixen látható leggyengébb Marvel sorozat. Inkább egy vasárnap délutáni családi filmet láttam benne, főleg az első 3-4 részben. Aki a többi sorozathoz hasonlítja, nem is fogja tovább nézni. A sztori nem rossz, de minden ... több»

hell.l   2017. 05. 01.

Szerintem jól össze hozták a sorozatot. A főszereplő is jó a szerepre. A története pedig semmivel sem jobb vagy rosszabb Daredevilnél vagy Jessica Jonesnél. Ez is egy kiváló Marvel sorozat lett.

Zsombi   2017. 03. 10.

Nem tudom nem tudom...a főszereplő egyszerűen annyira de annyira átlagos és steril, hogy nem bírtam beleélni magam sokáig. Aztán egyszercsak elkezdett bunyózni...és azok a jelenetek nem lettek rosszak.

alien007   2017. 03. 11.

Hát...mit mondjak, nem egy túl eredeti ötlet. Igaz, hogy mindent elkövettek, hogy feldobják a témát, és hát, az is látszik, hogy a fiatalabb korosztálynak készült, de...így sem tartozik e legjobbak közzé. Mondjuk látványban, meg trükkökben megjárja.