Stargirl

A széria alapjául szolgáló képregény írója, Geoff Johns készítette a forgatókönyvét a DC Universe sorozatának, melynek főszereplője Courtney Whitmore, egy középiskolás lány, aki új otthonukban, Blue Valley-ben kezdi meg az új tanévet. A belevaló diáklány csapatot verbuvál, amely Justice… Több

Premier: 2020.05.18. | HBO Max (2020.09.05.)

1. évad (2020) - 13 epizód
2. évad (2021) - 13 epizód
3. évad (2022) - 6 epizód

Brec Bassinger

2020.05.28 Steewo

Bár a sztori számomra egy kissé döcögősen indult, ettől függetlenül szerintem nagyon jól ki van találva az egész koncepció. Remek karakterekkel operál, ami nekem egyszerűen fontos.

2020.05.18 alexxx

A DC képregény rajongók számára bőségesen tartogat meglepetéseket, de szerintem családi mozizáshoz is remek sorozatnak ígérkezik, az első epizód engem legalábbis meggyőzött.

2020.05.24 Lali

Azt hiszem, hogy ez az egyik legjobb sorozat, amit ebben a műfajban találtam az elmúlt években, bár a műfaji besorolás talá n egy kicsit csalóka lehet, mert ennél sokal több van az egészben. Imádtam, és másoknak is cask ajánlani tudom!

2020.05.19 Xy

Kétségkívül a DC Universe streaming szolgáltató egyik legszórakoztatóbb sorozata, van benne valami, ami nosztalgikus hangulatba hozott. Nálam abszolút kedvenc esélyes.

Titánok
2018