Stargirl

Steewo   2020. 05. 28.

Bár a sztori számomra egy kissé döcögősen indult, ettől függetlenül szerintem nagyon jól ki van találva az egész koncepció. Remek karakterekkel operál, ami nekem egyszerűen fontos.

alexxx   2020. 05. 18.

A DC képregény rajongók számára bőségesen tartogat meglepetéseket, de szerintem családi mozizáshoz is remek sorozatnak ígérkezik, az első epizód engem legalábbis meggyőzött.

Lali   2020. 05. 24.

Azt hiszem, hogy ez az egyik legjobb sorozat, amit ebben a műfajban találtam az elmúlt években, bár a műfaji besorolás talá n egy kicsit csalóka lehet, mert ennél sokal több van az egészben. Imádtam, és másoknak is cask ajánlani tudom!

Xy   2020. 05. 19.

Kétségkívül a DC Universe streaming szolgáltató egyik legszórakoztatóbb sorozata, van benne valami, ami nosztalgikus hangulatba hozott. Nálam abszolút kedvenc esélyes.

Brec Bassinger