Titánok

Titánok

Titans

Fiatal szuperhősök csapata Éjszárny vezetésével néz szembe a város alávaló gonoszteővivel és azok szövetségeseivel.

(Varga_Júlia)

Premier: 2018.10.03. | Netflix (2019.08.07.)

1. évad (2018) - 11 epizód
2. évad (2019) - 13 epizód
3. évad (2020) - 13 epizód
4. évad (2022) - 12 epizód

2020.05.20 Norbert93

Ez lenne a magasztalt Titans?

Jómagam ismerem a Titánok képregényes hátterét, és szeretem a történeteket, karaktereiket, ezért kíváncsian vártam a sorozatot. Leszögezném, hogy nem az a fajta ember vagyok, aki mindenképpen regény- vagy képregényhű feldolgozást várt, mert nyitott vagyok az új koncepciókra, de nálam ez az egész nagyon elhasalt. Próbáltam elvonatkoztatni, de egyszerűen akkor sem ment le a torkomon, különösen Starfire karaktere volt az, ami a legborzalmasabb és legfelháborítóbb volt az egészben. Persze ez nem jelenti azt, hogy a többi karakter vagy maga a cselekmény ne lett volna sz#r, de ez még a sz#rra is felrakta a koronát. Nem tudom összerakni, hogy mi az ebben a sorozatban, ami megfogta a nézőket. Köszönjük, de a DC Comics történetei maradjanak meg inkább a képregények lapjain, vagy videojáték és animációs film formájában!

2018.10.20 HereUR

a nap véleménye

Egy újabb szuperhősökről szóló sorozat. Mint a többi ilyen, ez is egy kis lazítást, kikapcsolódást, jó szórakozást ígér. Kérdés, hogy megéri-e időt áldozni rá? Nos, ami miatt elsőre esélyt adtam neki az az egyik kedvencem, Minka Kelly neve és képe vo... Több

2020.03.14 drg0602

Szuper jó kis sorozat. Elég jó történet, jó karakterek. Végig lefoglalt a történet, és ami nagyon tetszett benne, hogy végig pörgős és látványos.

2018.10.30 GuineaPigMan

Végre egy valamire való, tökös DC sorozat. Még csak két rész jött ki a sorozatból, de valami eszméletlen. Nem ül le a sorozat, folyamatosan pörgés van, az akciók látványosak, a karakterek pedig jól el lettek találva (még csillagfény is, akitől egy ki... Több

Az 58 éves Iain Glen az eddigi legidősebb színész, aki Bruce Wayne/Batman szerepét alakítja, és a második nem amerikai színész Christian Bale után. Szerző: Nk

A sorozat alkotója, Akiva Goldsman írta az 1997-es Batman és Robint. Szerző: Nk

A sorozat elsősorban a The New Teen Titans képregények alapján készül, ami Marv Wolfman és George Pérez munkája. Szerző: Nk

Chella Man süket. Karaktere, Jericho néma, de nem süket. Szerző: Nk

Ez a Tini titánok első élőszereplős megjelenése, habár néhány tagja (Robin, Wonder Girl, Kölyök Flash) már szerepelt élőszereplős sorozatban. Szerző: Nk

Stargirl
2020