Gotham Lovagjai

Gotham Lovagjai

Gotham Knights

Batman halott, most pedig családján a sor, hogy megvégjék Gotham városát a bűnözőktől. Batgirl, Éjszárny, Red Hood és Robin egyesítik erejüket.

(csd)

Forgatókönyvíró: Bill Finger, Chad Fiveash, Bob Kane
Premier: 2023.03.14. | HBO Max (2023.03.23.)

1. évad (2023) - 13 epizód

KULCSSZAVAK

2023.11.03 Maja Melitta

Kedvenc sorozatom a Gotham Knights!

Egyik kedvenc sorozatom, többször is újranéztem! Nagyon sajnáltam, hogy nem lesz folytatása, rengeteg ember kedvence, kár, hogy nem lesz folytatása, a HBO Max egyik legjobb sorozata!!! Több ilyet kéne csinálni a sok más fajta hülyeségek helyett! Az, hogy nem engedik a folytatást, az nagyon szomorú! Gratulálok az íróknak, rendezőknek, a színészeknek, imádtam az egész sorozatot!!!

2023.03.24 István

Szörnyű... egy rakás szemét. Inkább sajnálatot érdemel, mint gyűlöletet.

2023.06.28 Leventino

Nagyon jó!

Nem tudom, minek ez a lepontozás.

2023.05.12 Csalódott Nézhetetlen

Hulladék

Egy részt néztem meg. Batman, aki a legkeményebb, legjobban képzett ember a Földön, ócska és hitvány halált hal, amikor giccses öltönyben és egy rossz Batmaszkban kihajítják az emeletről. Már itt kezdett kimenni a biztosíték. Ettől azért többet érdemelne. Valami eposzibbat. Na, mindegy. Jön egy rakás girhes, újkori tini, lesz valami csetepaté is, amikor a kis, negyvenkilós tinilány zöld ruhában szétver egy rakat embert, és bemutatkozik, hogy ő Robin. Igen, van írói szabadság, de ez a propaganda már hányingert kelt.

2023.03.16 Péter

Nekem tetszett, az alakítások jók voltak és a történet lefoglalt.

Jensen Ackles majdnem megkapta Batman szerepét, de időbeosztási problémák miatt nem tudta végül elvállalni.Szerző: Hupka Adrián

A Gotham (2014), a Pennyworth (2019) és a Gotham Knights (2023) pilot epizódjait Danny Cannon rendezte.Szerző: Hupka Adrián