Jupiter hagyatéka (2021)

Jupiter's Legacy

Bazzzsi   2021. 12. 21.

Megbukott a sorozat, nem lesz több évad, ami érthető is. A nevetséges hacukák és a lassan beinduló történet miatt várható volt.

Annuska   2021. 10. 29.

Számomra már lerágott csont ez a szuperhősös téma. A karakterek unalmasak.

belavagyok   2021. 10. 27.

Nekem az tetszett, ahogy eljutunk a jelenbe. Hogyan is lettek azok a szereplők, akik.

Timike   2021. 10. 23.

A szerkók botrányosak, mintha paródiának készült volna. A történet sem nyűgözött le.

Lali   2021. 05. 08.

Néha nagyon fáj a forgatókönyv, de a történet rettenetesen érdekes. Néhány kosztüm is elég ratyi, de őszintén szólva annyira nem is zavart.

Gwen_mot   2021. 05. 10.

Nekem tetszett, jó a történet, a karakterek, minden klappol. Mégis egy kicsit kevésbé minőségi, mint mondjuk A fiúk.

A Netflix nagyszabású Millarworld adaptációs projektjének első darabjaként érkezett a streaming platformra a Jupiter hagyatéka, ami a nemrég itthon is megjelent Mark Millar – Frank Quitely képregényből indul ki, de az abban fellelhető koncepciókhoz máshonnan közelít. Ez pedig egy egészen különös kettősséghez vezet: a sorozat jobban körüljárja ugyan a képregény miniszériában csak elejtett mondatokból felsejlő társadalmi hátteret, de egyúttal olyannyira belassítja és kiaknázatlanul hagyja a történetben rejlő lehetőségeket, hogy az egész évad nem érződik többnek egy kegyetlenül hosszú pilot epizódnál. Spoilermentes kritika. több»