Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

WandaVízió (2021)

WandaVision

Timon   2021. 05. 18.

Nekem többnyire tetszett. Egyelőre azért nem egészen a kedvencem, de jó. Van benne rengeteg zseniális rész. 10/8

stevepisti   2021. 03. 23.

Nálam nagyon betalált ez a stílus. Nagyon jól hozza a különböző évtizedek sorozatainak jellemzőit. A poénok jól fekszenek, a mellékkarakterek is jók. A végére szépen összeáll a kép, Wanda tuti visszatér még ebbe a vízióba.

dadooo   2021. 01. 18.

Ez egyszerűen zseniális, és pont. Váratlant húzott a Marvel, talán kockázatosat is, de telibe talált.

Lali   2021. 01. 17.

Az első rész felénél ki akartam kapcsolni, gondoltam, ez elég bugyuta és ráadásul ripacskodós is. Viszont abban a pillanatban, ahogy áttértek a kicsit sötétebb, misztikusabb aspektusokra, nagyon megtetszett. Úgy gondolom, ez egy szép lassan kibontakozó talány lesz.

Lallancs   2021. 01. 16.

Két rész után teljesen rákattantam, és alig várom, mi következik még.

yzerman19   2021. 01. 15.

Na ezen eléggé meglepődtem, de jó értelemben. Mindenre számítottam, de erre nem. Nézzétek, és rájöttök! Ez még csak az év eleje, tudom, de biztos vagyok benne, hogy az év legjobbjai között lesz a helye.

A WandaVízió az MCU 4. fázisának első sorozata, mely kilenc epizódból áll.

A sorozat cselekménye a Bosszúállók: Végjáték történései után játszódik.

A sorozatot az a Jac Schaeffer írta, aki korábban olyan Marvel-filmeken dolgozott, mint a Marvel Kapitány és a Fekete Özvegy.

A sorozat forgatása 2019. november elején kezdődött meg az atlantai Pinewood Studios falai között.

A sorozat zenéjét a korábban számos Marvel-filmen dolgozó Christophe Beck szerezte.

Bár egyelőre még nem igazán lehet megfogni, hogy miről is akar szólni a széria, a WandaVízió szerethető alkotás, ami szívvel készült és igazi mosolyt csal az ember arcára. több»

A Marvel Studiosról gyakran mondták az utóbbi nyolc-tíz évben, hogy hajlik a kísérletezésre. Azonban minden korábbi műve konzervatívnak hat a WandaVízióhoz képest, amely a címszereplő karakter traumafeldolgozását formai radikalizmussal kapcsolja össze. több»