WandaVízió (2021)

WandaVision

stevepisti   2021. 03. 23.

Nálam nagyon betalált ez a stílus. Nagyon jól hozza a különböző évtizedek sorozatainak jellemzőit. A poénok jól fekszenek, a mellékkarakterek is jók. A végére szépen összeáll a kép, Wanda tuti visszatér még ebbe a vízióba.

Lali   2021. 01. 17.

Az első rész felénél ki akartam kapcsolni, gondoltam ez elég bugyuta és ráadásul ripacskodós is. Viszont abban a pillanatban, ahogy áttértek a kicsit sötétebb, misztikusabb aspektusokra, nagyon megtetszett. Úgy gondolom ez egy szép lassan kibontakozó talány lesz.

dadooo   2021. 01. 18.

Ez egyszerűen zseniális, és pont. Váratlant húzott a Marvel, talán kockázatosat is, de telibe talált.

Lallancs   2021. 01. 16.

Két rész után teljesen rákattantam, és alig várom, mi következik még.

yzerman19   2021. 01. 15.

Na ezen eléggé meglepődtem, de jó értelemben. Mindenre számítottam, de erre nem. Nézzétek, és rájöttök! Ez még csak az év eleje, tudom, de biztos vagyok benne, hogy az év legjobbjai között lesz a helye.

Elizabeth Olsen

A WandaVízió az MCU 4. fázisának első sorozata, mely kilenc epizódból áll.

A sorozat cselekménye a Bosszúállók: Végjáték történései után játszódik.

A sorozatot az a Jac Schaeffer írta, aki korábban olyan Marvel-filmeken dolgozott, mint a Marvel Kapitány és a Fekete Özvegy.

A sorozat forgatása 2019. november elején kezdődött meg az atlantai Pinewood Studios falai között.

A sorozat zenéjét a korábban számos Marvel-filmen dolgozó Christophe Beck szerezte.

A WandaVízió első előzetesét 2020. szeptember 20-án mutatták be a 72. Primetime Emmy Awards díjátadó keretein belül.

A sorozat első két része 2021. január 15-én debütált a Disney+ kínálatában.

A sorozat kimagasló kritikai fogadtatásban részesült. Jelenleg 94 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon (2021. január).

A maga 225 millió dolláros büdzséjével (9 epizód) ez a televíziózás történetének legdrágább sorozata.

Hogy az alkotók minél hitelesebben meg tudják idézni a klasszikus szituációs komédiák hangulatát, a legendás színész-humoristát, Dick Van Dyke-ot kérték fel, hogy tapasztalatával segítse a munkát.

Bár egyelőre még nem igazán lehet megfogni, hogy miről is akar szólni a széria, a WandaVízió szerethető alkotás, ami szívvel készült és igazi mosolyt csal az ember arcára. több»