Mi lenne, ha...?

Mi lenne, ha...?

What If...?

A Marvel képregényekből ismert gondolatkísérlet, amelynek alapötlete, hogy egymás számára két ismeretlen szuperhőst egy közös történetben láthatunk.

(csd)

Premier: 2021.08.11. | Disney+ (2022.06.14.)

Echo  (2024)

Több

1. évad (2021) - 10 epizód
2. évad (2023) - 9 epizód
3. évad - 1 epizód

2024.03.19 FREEWAY

Bevallom, eddig csak egy részt néztem meg...

A „Mi lenne, ha...?” sorozatot egy rész alapján értékelve pozitív benyomást keltett bennem. A kreatív koncepció és az alternatív univerzumok bemutatása izgalmas volt, és új megvilágításba helyezte a Marvel-szuperhősöket. Bár csak egy részt láttam, úgy érzem, hogy van potenciál a sorozatban, és kíváncsian várom, hogy milyen kalandok várnak még ránk a következő epizódokban.

2021.10.20 Timon

Sok potenciál rejlik ebben a ,,mi lett volna, ha...?" dologban, amit igyekeznek benne jól kihasználni. Igaz, hogy nem ragadott meg engem túlságosan, de attól még tudom értékelni. Külön tetszett az animációja, ami egyfajta kellemes képregény feelinget ad. 10/8,5

2022.05.02 shinijimmy

Hat epizód után még nem szórakoztatott egyik sem. A koncepció szörnyű. Nem érdekesek, hacsak nem vagy a Marvel képregények kőkemény rajongója. A többi alkalmi rajongónak is adjatok valamit. Unatkoztam mind a hat epizódon, amit eddig láttam, a hetedik pedig az, hogy mi lenne, ha Thor egyke lenne. És akkor mi van?

2022 nyarán bejelentették, hogy elkészítik a sorozat harmadik évadát. Szerző: Gábor390920

A sorozat egy epizódjában (1. évad 8. rész) megtudjuk, hogy Sólyomszem középső neve Francis.Szerző: qwer

Az alkotóknak ki kellett vágniuk azt a jelenetet, melyben Peter Parker egy pókcsípés után pókká változott, mert túl keménynek találták a PG 13 korhatár-besoroláshoz.Szerző: qwer

(2021. 10. 12.)
A Marvel most animációs formában veri darabokra a multiverzumot
2021-ben Marvelék négy sorozatot mutattak be, és talán a Sólyom és a Tél Katonáján kívül mindegyikkel sikerült egy olyan stílust magukévá tenniük, amelyet még nem láthattunk a mozivásznon. A Loki először csak belengette a szuperhősös multiverzumot, a What if...? sorozat viszont már érdemben kezdett el foglalkozni a kérdéssel. Multiverzum-elméletből... Több