A SHIELD ügynökei (2013)

Agents of S.H.I.E.L.D.

Deku   2017. 08. 21.

Kicsit elmaradtam eme sorozat megtekintésével viszont ameddig láttam nagyon jó kis spin-off sorozat lett. Kedvelhetőek a karakterek és ez nagyon jó pont. Ajánlom.

Orosz István   2017. 07. 28.

Nekem nagyon nem jött át ez a sorozat,pedig mindenki azt mondja a harmadig évad után már nagyon jó lesz. Na de ki bír végigszenvedni három hosszú évadot?

ZeroHero   2015. 05. 14.

Ez tipikusan az a sorozat, ami gyengén indul, majd idővel egyre jobb lesz, végül az első évad meglehetősen sötét, szövevényes, izgalmas és nem utolsósorban igen látványos részekkel zár. A karakterek közül persze Coulson viszi a prímet, köré épül a történet, érdekes karakter még a Sky a dögös hackerlány, de a többiek sem rosszak és vannak kifejezetten jó mellékszereplők, például a Bill Paxton által remekül alakított Garett. A Twin Peaks óta ezerszer használt panelek, a senki sem az, aminek látszik és a mindenkinek van valami sötét titka.

dailyfilmsan   2018. 03. 25.

A marvel filmek színvonalát várva nagyot koppantam. Gagyi... A szöveg kidolgozatlan csak sodródik a filmek storyline- án de a közötte eltelt idősíkot bugyuta szereplők bugyuta cselekedetei töltik ki :/ Sajnos a sorozat évadjaiban max ha 6 rész van ami igazán jó és valami heperszuper titkot fed fel ami jól jön hogy megértsük a filmben a hozzá kapcsolódó utalát. Nagyok voltak az elvárásaim ezt beismerem de nekem nem jött be a sorozat.

Mafab.hu Nézhetetlen  2015. 02. 09.

Akit érdekel a Marvel filmes lore, annak kötelező darab. Jó átvezetés van a filmek között, azonban itt ki is merül a varázsa. Ha nem kapcsolódna a Bosszúállókhoz ennyire, nem lenne túl érdekes sorozat SZVSZ.

J. August Richards
J. August Richards
B.J. Britt
Hayley Atwell
Brett Dalton

Egy teljesen érdektelen hi-tech nyomozós sorozat lett, amely abból próbál meg megélni, hogy epizódonként egyszer megemlítik benne Thort és Vasembert. több»

A sorozatban Fitz karakterének a betegségét nem akarták egyik részről a másikra helyrehozni, ugyanis a készítők szerint ez tiszteletlenség lett volna a valódi betegekkel szemben.

(sz.marci)

Bobby Morse és Lance hunter karakterei esélyesek voltak egy spin off sorozatra, amit végül a Marvel kaszált.

(sz.marci)

A shield ügynökei és a Carter ügynök című marvel sorozatok szereplői egy dubsmash párbajba kezdtek, amelyek olyan jól sikerültek, hogy többször is nekifutottak.