Éghasadás

2. évad (2012) - 10 epizód
3. évad (2013) - 10 epizód
4. évad (2014) - 12 epizód
5. évad (2015) - 10 epizód

Az idegenek megszállták a földet. A túlélők kis csoportban küzdenek az életben maradásért, és a visszavágást tervezik. A túlélők között van Tom Manson is, a bostoni történelemtanár. Felesége meghalt, egyik fiát pedig fogságba ejtették. A férfi mindent megtesz azért, hogy kiszabadítsa őt, és hogy… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2013.06.06.

2019.02.19 harnas1207

A sorozat számomra nagyon hasonlított a Walking Deadre. Egy izgalmas történet, érdekes háttérrel, majd az egész fókusz a globális szintről lecsökken a szereplők gondja bajára. Az ő sajátos szappanoperájukat nézhetjük, miközben minket inkább az akció és a harc érdekelne.

2016.02.18 Yosihiro

Minden tetekinteben egy remek sorozat. Az első évadon vagyok túl és a második évadnál járok. Szerintem látszik Spilberg munkája :) Noah is nagyot alakít bár kissé ez a szuperhős szerep messze áll tőle de max kihozza azt amit ki lehet. Azt szeretem e... Több

2018.08.25 Orosz István

Én nagyon szeretem ez a sorozatot szerintem nagyon izgalmas telistele csavarokkal izgalmakkal. Szerintem nagyon jó a szereplőválasztás is, és én azt tudom mondani a látványra se lehet különösebb panasz.

2016.04.06 szabi17

Nemrég kezdtem bele a negyedik évadban és eddig tetszik a sorozat az alacsony költségvetés és a néha gagyi effektek ellenére. Az első évad az érdekes téma és a benne rejlő lehetőségek ellenére elég felemásra sikeredett. A második és harmadik évad az ... Több

2015.01.28 Majesticdia

Érdekes történet, közepes megvalósítással, angolul még egész élvezhető is, magyarul Alföldi szinkronja odavágja az egészet.

A sorozat eredeti címe Concord lett volna. A Falling Skies címet maga Steven Spielberg adta.Szerző: hp

A sorozat első részét 5,9 millióan követték figyelemmel. Ezzel az kábelcsatornák körében 2011-ben ez lett a legnézettebb premier.Szerző: hp

Az alkotók eredetileg egy minisorozatot terveztek, de a magas nézettség miatt megváltoztatták a döntésüket.Szerző: hp

A sorozatot olyan kanadai városokban forgatták, mint Burnaby, Coquitlam, Hamilton és Oshawa.Szerző: hp

A túlélők csoportja 2nd Massachusetts nevet viseli. A név egy valós katonai csoporttól ered, akik az amerikai forradalomban és a polgárháborúban is harcoltak.Szerző: hp

(2015. 05. 18.)
Falling Skies 3. évad
Szívesen mondanám, hogy ez bőven kasza szintjén van, és aki most vetemedne arra, hogy belekezd, ne tegye, de (számomra) túlságosan is kecsegtető az új showrunner és írói stáb érkezése. Mert hátha most lesz valami ebből a sorozatból. Több