Megszállottak viadala (2018-2022)

Killing Eve

Barta Attila   2022. 08. 23.

Nézhető

Ha nincs mit nézni, akkor annyit megér, hogy egyszer megnézzük, de a harmadik évadtól már egy kicsit erőltetett volt!

indingo   2020. 08. 18.

Az első pár rész eléggé jellegtelen. Gondolkodik is az ember, másoknak ez miért jött be annyira? Utána lassacskán azon kapja magát az ember, hogy nem tud leállni vele.

Gábor390920   2022. 04. 10.

Nem mindennapi kapcsolat

Az utóbbi évek talán egyik legizgalmasabb sorozata, remek szereplőkkel. Sandra Oh és Jodie Comer között remek a kémia, remekül hozzák a szerepüket, valamint Fiona Shaw játéka is említésre méltó a jéghideg karakterével, és egy-egy mondatával mindig od... teljes kritika»

MP170506   2022. 07. 26.

Jó kis sorozat! Izgalmas, fordulatos és humoros. A színészek nagyon jól játszák a karakterüket. Azért 4 csillag, mert a végére kicsit elfogyott. Összecsapottnak éreztem, már nem volt az igazi a 4. évad.

petraszab   2020. 08. 31.

Sandra Oh lubickolt a szerepben, mintha csak rá írták volna. A története egy igazi kém story, országokon átívelő és egyben egy vérbeli macska egér harc, ahol a végén már azt sem tudni ki az egér és ki a macska.

Ildikó Bacskai   2020. 10. 30.

Vicces gyilkolós

Ez egy nagyon vicces sorozat jó alakításokkal és világot megváltó, szokatlanul érzéketlen női karakterrel. Nem függtem rá erre sem.

Alexa   2022. 01. 02.

Remek karakterek és események, angolos stílusban tálalva. A pszichopata bérgyilkosnő és az MI6 végtelen harca, megdöbbentő fordulatokkal, ötletes akciókkal és látványvilággal. Imádtam minden részét!

A második évad már az első bemutatása előtt zöld utat kapott, a harmadikat pedig két órával a második évad első epizódjának premierje után jelentették be. 2020 januárjában érkezett a hír, hogy megkezdődött a negyedik évad forgatása.

(qwer)

A sorozatot Toszkánában, Londonban, Bukarestben, Berlinben és Párizsban forgatták.

(qwer)

A főszereplőt, Sandra Oh-t a közönség leginkább a Grace klinika című sorozatból ismerheti, ahol Meredith Grey barátnőjét, Dr. Cristina Yangot alakította 10 évadon keresztül.

(Gábor390920)

A Megszállottak viadala a tavalyi év meglepetéssikere volt a szintén egy szerepjátszó sorozatgyilkost felvonultató Barryvel egyetemben, és bár Bill Hader pompás sorozatát nem tudta felülmúlni, eredeti hangvétele miatt továbbra is érdemes odafigyelni rá a tévészériák soha nem látott dömpingjében. több»