Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Kalandor és a Lady (2016)

Hooten & the Lady

Robinson76   2020. 11. 19.

Egy habkönnyű, de szerethető széria

Ebben a sorozatban minden epizód más helyszínen játszódik – az Amazonas vidékét Róma követi, de a hála az íróknak a Himalájába és Moszkvába is eljuthatunk –, az epizódok pedig önálló történettel bírnak, de mindkét főszereplőre jut egy-egy saját átívelő szál is. A sztorik végtelenül le vannak butítva, és minden kalandfilmes klisét ellőnek bennük, mégis bájosan szerethető az egész. A helyszínek kellően változatosak, és a díszletek se rosszak, bár azért érződik, hogy ez nem egy nagy költségvetésű alkotás. Ami a sorozatot szerethetővé és élvezetessé teszi, az a színészi játék, hisz itt is rengeteg múlik a két főszereplő közötti kémián, a véget nem érő csipkelődésük rendkívül szórakoztató és emlékezetes.

indingo   2018. 08. 04.

Olyan Indiana Jones beütése van. Nem egy korszakalkotó sorozat, kicsit kiszámítható de kedvelhető. A kilencvenes évek sorozataira hajaz. Egynek elmegy.

alexxx   2016. 10. 28.

Olyasféle lazulós dolog ami elé nyugodtan kinyúlhatsz egy fárasztó munkanap után, és nem fog feltűnni, ha belealudtál. :)

Szilonka   2018. 08. 17.

Tetszik, hogy minden rész más-más országban játszódik, ad egy vázat a sorozatnak. Szimpatikus a két szereplő.

TomÁcs   2018. 08. 08.

Olyan közepes kis sorozat, nem az a rákattanós fajta. Az első évadot megnéztem, nem is tudom, hogy készült e több, de elég volt.

VvV   2018. 10. 29.

Minden rész eléggé egy sablonra épül fel. Láttunk már hasonlót, nem túl érdekes.

Lonka   2018. 08. 29.

Nem rossz ez a kincskeresős történet, kicsit a Kacsmeséket juttatta az eszembe. A színészek sem irritálnak és van egy kis humora is.

Ophelia Lovibond

Ami miatt mégsem jutott eszembe a kasza gondolata, az az, hogy Indiana Jones-on felnőtt kaland-rajongásom még így is remekül szórakozott, vacsora mellé simán elment és hát nem sok ilyen sorozat, vagy film van a piacon.
6/10, egyszerű szórakozásnak tökéletes, akár társaságban is. több»