Kalandor és a Lady

Hooten & the Lady

2020.11.19 Robinson76

Egy habkönnyű, de szerethető széria

Ebben a sorozatban minden epizód más helyszínen játszódik – az Amazonas vidékét Róma követi, de a hála az íróknak a Himalájába és Moszkvába is eljuthatunk –, az epizódok pedig önálló történettel bírnak, de mindkét főszereplőre jut egy-egy saját átívelő szál is. A sztorik végtelenül le vannak butítva, és minden kalandfilmes klisét ellőnek bennük, mégis bájosan szerethető az egész. A helyszínek kellően változatosak, és a díszletek se rosszak, bár azért érződik, hogy ez nem egy nagy költségvetésű alkotás. Ami a sorozatot szerethetővé és élvezetessé teszi, az a színészi játék, hisz itt is rengeteg múlik a két főszereplő közötti kémián, a véget nem érő csipkelődésük rendkívül szórakoztató és emlékezetes.

2018.08.04 indingo

Olyan Indiana Jones beütése van. Nem egy korszakalkotó sorozat, kicsit kiszámítható de kedvelhető. A kilencvenes évek sorozataira hajaz. Egynek elmegy.

2018.08.17 Szilonka

Tetszik, hogy minden rész más-más országban játszódik, ad egy vázat a sorozatnak. Szimpatikus a két szereplő.

2016.10.28 alexxx

Olyasféle lazulós dolog ami elé nyugodtan kinyúlhatsz egy fárasztó munkanap után, és nem fog feltűnni, ha belealudtál. :)

2018.08.08 TomÁcs

Olyan közepes kis sorozat, nem az a rákattanós fajta. Az első évadot megnéztem, nem is tudom, hogy készült e több, de elég volt.

2018.10.29 VvV

Minden rész eléggé egy sablonra épül fel. Láttunk már hasonlót, nem túl érdekes.

2018.08.29 Lonka

Nem rossz ez a kincskeresős történet, kicsit a Kacsmeséket juttatta az eszembe. A színészek sem irritálnak és van egy kis humora is.

2016.11.29 UmpaLumpa

Szerencsére sokkal jobban működik komédiaként, mint komoly kincskeresős kalandfilmként. Nagyon ismert és egyszerű történetek, amelyek mellett ki tud kapcsolódni az ember. A főszereplő páros is életképes. Egy ideig nézhető, de szerintem nem húzzák sokáig.