67% 25 szavazat

Cikkek (26)
Fórum
Lejátszás

FILMINFÓ

Egy csoport látszólag hétköznapi dél-londoni ember váratlanul szuperképességekre tesz szert. Úgy tűnik, nincs köztük kapcsolat azon kívül, hogy feketék.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Andrew Onwubolu
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2024 | Netflix (2024.06.27.)

Sorozat áttekintés

1. évad - 6 epizód

Hol nézheted

KULCSSZAVAK

2024.06.27 László

Ez jól sikerült

A cselekmény a londoni East Enden játszódik, ahol a szereplőknek meg kell küzdeniük a mindennapi élet kihívásaival és a saját képességeikkel. Ez a terület híres mély szegénységéről, túlzsúfoltságáról és társadalmi problémáiról. A karakterek jól kidolgozottak és kellő időt kaptunk, hogy megszeressük őket. Tetszik a film képi világa, és a történet is lekötötte a figyelmem.

2024.06.27 Face

Nem rossz, a történet ismerős, de kicsit más, mint az eddigi szuperhősös dolgok, így üdítőnek hat. A műfaj kedvelőinek mindenképpen ajánlom.

Értékelés: 7/10
(2024. 07. 10.)
A szuperhősös tartalmak kifulladását remekül jelzik a nagy franchise-okhoz tartozó címek sorozatos elhasalásai. Az utóbbi években persze a DC és Marvel uralta színtér kitermelte azokat a tartalmakat, amik így vagy úgy, de szembementek a mainstream kínálattal. De igazán újszerű, vagy egyedi megközelítéssel nem sokszor találkozhattunk, ha lehet még e... Több