Muskétások (2014)

The Musketeers

Imádom Nagy Antalt   2015. 08. 19.

Szerintem sokkal több figyelmet kellene szentelni a sorozatnak és ezeknek a színészeknek, tudnak ők ennél többet is. Ahogy az első szériában is látszik, csak hely kell nekik és lehetőség a kibontakozásra. Alapvetően pedig igényes és drámai darab, ami még fejlődni fog.

nagynesze   2015. 08. 27.

A forgatókönyvírók nagy fantáziával vannak megáldva; a jelenetek, szövegek, poénok, hatáskeltés, na meg az események is a témának megfelelő alázattal és elég intenzitással vannak előadva. De hogy egy kicsit a rossz oldalakról is beszéljek… Néha látszik, hogy a jelmezekből kisajnálták az anyagot, a bőrruhák inkább vastag szövetek, eláznak, csálék, bár ez direktnek tűnik, úgyhogy nem baj.

kozse48   2016. 07. 25.

Nagyon kellemes mozi. Minden rész önálló, szórakoztató történet. A jók nagyon jók, a rosszak fúúú, nagyon rosszak. Dumasnak a szereplők nevén és foglalkozásán túl ehhez sok köze nincs, de nem baj, sztem neki is tetszene.

Emily Beecham
Jason Flemyng