Túl a láthatáron

Túl a láthatáron

Sin límites

A sorozat középpontjában két spanyol felfedező, Ferdinand Magellan és Juan Sebastián Elcano 500 évvel ezelőtti világkörüli hajóútja van, mely során meg akarták találni a Csendes-óceán és az Atlanti-óceán közti legfontosabb természetes átjárót, a… Több

Rendező: Simon West
Író: Patxi Amezcua
Ország: Spanyolország
Premier: 2022.06.10.

1. évad - 6 epizód

2023.12.23 Fikatours_blogger

Akit érdekel a felfedezések kora, egészen jó képet kaphat ebből a sorozatból, mennyire mást jelentett a világjárás a XVI. században, mit most.

2022.10.22 Robinson76

A Magellán-szoros felfedezése

A spanyolok ritkán okoznak csalódást, pláne akkor, ha még zsánerem is a sorozat műfaja, márpedig a hajós-felfedezős szériákkal ez a helyzet. Az pedig, hogy megtörtént eseményeket dolgoznak fel benne, csak hab a tortán. Szóval aki kalandos, jó kosztümökkel dolgozó, igaz történetet remekül kivitelező sorozatot szeretne látni, nos, annak meleg szívvel ajánlom!

2023.08.14 Maki

Marha jó sorozat lehet, de én francot nem láttam, annyira marha sötét az egész. Éjszaka, egy sötét szobában is megpróbáltam, de akkor is lemaradtam a történések feléről.

2022.12.16 Zsolt

Remek történet, szerintem amennyire lehet, történelmileg is megálja a helyét, néhány dolgot leszámítva. Keveset tudtam Magellánról és útjáról, viszont a sorozatnak hála többet megtudtam és ráadásul még utána is olvastam, annyira felkeltette az érdeklődésemet.