Winchesterék

Meg Donnelly
Drake Rodger
Nida Khurshid
Jojo Fleites

János és Mária el nem mondott, epikus szerelmi története arról, hogyan mentették meg nem csak a szerelmüket, hanem az egész világot is.

(Hupka Adrián)

Rendező: Glen Winter
Forgatókönyvíró: Robbie Thompson
Premier: 2022.10.11. | HBO Max (2022.11.01.)

2023.05.12 GreyWolf

Tűkön ülve vártam a sorozatot. Aztán a lelkesedésem részről részre csak csökkent. Végül már csak megszokásból néztem meg az évadzárót. Őszintén, nem bánom, hogy elkaszálták a sorozatot.

2022.11.02 JRD

Az Odaát rajongó nagy csalódása

A Winchester név mára fogalom lett. Hiszen sokan követték nyomon Dean és Sam Winchester sok éven át tartó kalandjait. És most megérkezett egy előzményfilm. Valljuk be, nem kis kihívás elé állították magukat a készítők, hiszen egy ikonikus sorozat egy másik szegmensét igyekeztek meglovagolni. Sajnos sikertelenül. A Winchester fiúk és barátaik története már az elejétől kezdve nagyon jó volt kitalálva és tálalva. Az előzménysorozatból hiányzik az a tűz, azok a szerethető karakterek, és sajnos a John és Mary közötti kémia sem igazán jön át a filmben , pedig ez miatt szinte ismeretlenül is imádtuk a fiúk szüleinek kapcsolatát. Persze ez a sorozat nézhető, hiszen milyen rajongók lennénk, ha nem csúzliznánk végig ezt a kalandot is, de a sorozat szerethetősége közelében sem jár az Odaátnak. Hiába lett benne narrátor Jensen Ackles (Dean Winchester), ez a sorozat minőségén nem segített. De ettől még nézd meg, hiszen egy újabb vérfarkasos-vámpíros-démonos-szerelmes-stb-vadászos sorozat mindig jöhet. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2023.03.31 Informer2

Ne már, most komolyan?

Őszinte szavakat használva, röviden ennyi tudok állítani eme csodáról: szokásos, megszokott cselekménysorozatot követő, érthetetlen szálakon átívelő sorozatot kaptunk kezeink közé, mely még a csalódottság visszaköszönésének az intenzitását is növelte.

2023.03.30 Zoltán384279

Dean és Sam kalandjait követően vártam, hogy milyen sztorit szántak a szüleiknek. Az eredeti sorozatban a két fiú két különböző képet festett róluk, és kb. erre számítottam ebben a sorozatban is. A fanyalgók nem kapták meg, amit akartak, én viszont n... Több

2023.04.03 trixxy

Egyenlőre ott tartok, hogy nézem. Nem rajongok, nem izgulok, hogy mi lesz a folytatás. Konkrétan nyomába sem ér az Odaátnak, dacára az itt-ott felbukkanó régi arcoknak, akiket ugyan jó látni, de sajnos érdemben nem tudnak hozzátenni az élményhez. Nem... Több

Samuel és Deanna Campbell halálukkor feltételezhetően ötven év körüliek voltak.Szerző: JRD

May Winchester 1954. 12. 05-én született és 1983-ban hal meg, ugyanazon démon jóvoltából, akivel John alkut kötött fia életéért.Szerző: JRD

Sam Samuel Campbellről (anyai nagyapjáról), Dean pedig Deanna Campbellről kapta nevét. Az anyai nagyszülők is vadászok voltak.Szerző: JRD

Mary Winchester vadászcsaládba született és úgy is nevelkedett. John gyakorlatilag felnőttként lesz csak vadász.Szerző: JRD

John Winchester összesen 14 epizódban szerepel ténylegesen az Odaátban (Supernatural).Szerző: JRD