Barbárok

Barbárok

The Barbarians

1. évad (2020) - 6 epizód
2. évad (2022) - 6 epizód

Az egymással szembenálló germán törzseknek most félre kell tenniük az ellentéteiket, ha le akarják győzni a földjük megszerzését tervező római császárt és hadseregét. Ha képesek szövetségre lépni, azzal megváltoztathatják a történelem folyását.

A Barbárok október 23-tól csak a Netflix műsorán.… Több

Ország: Németország
Premier: 2020.10.23. | Netflix (2020.10.23.)

2023.03.17 Szentgróti Patrik

Nagyon jól összerakott sorozat. Nem unatkozik rajta az ember. Engem minden egyes része lekötött, és tipikus az sorozat, ami minden része után a néző várja következőt. A történetét, az atmoszférát és kosztümöket jól eltalálták, és persze az a kegyetlen ókori világ, és persze Róma.

2020.11.02 jfruzsi97

2 nap alatt ledaráltuk az egész évadot. Nagyon tetszettek a jelmezek, a jelenetek, a sztori. Főleg, hogy igaz történetet dolgoz fel, így még érdekesebb. Végig izgalmas volt.

2020.11.30 tjunior

A Teotoborgi csatából csináltak egy érdektelen melodrámát. Bravó, így elcseszni művészet volt. Van az a pénzmennyiség, ami alatt nem kéne kosztumös filmet/sorozatot készíteni, főleg, ha a kreativitás sem az alkotók erőssége.

2020.11.02 Tanovszky

Nem rossz a műfajában, de nem több tisztességes iparosmunkánál. Nem ismerem a költségvetését, de elég olcsónak tűnik. Felépítettek egy pajtát meg egy sátrat, és ott az erdő. Ezen a három helyszínen játszódik az egész. Faék egyszerűségű történet néhán... Több

2020.10.23 pozsizol

Fogtak egy jó történelmi kort és eseményt, hogy aztán nyakon öntsék a mai világnézettel, és ebból lett egy értelmezhetetlen és élvezhtetetlen katyvasz, ami nem tudom, hogy kinek az igényeit eléígti ki.

(2020. 11. 06.)
Németországból szeretettel
Ha a készítők képesek idővel fejlődni, akkor ez a széria egy igazán remek történelmi sorozattá nőheti ki magát. Addig is a Netflix elmondhatja, hogy van egy ókorban játszódó sorozata. Több