Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Barbárok (2020)

The Barbarians

tjunior   2020. 11. 30.

A Teotoborgi csatából csináltak egy érdektelen melodrámát. Bravó, így elcseszni művészet volt. Van az a pénzmennyiség, ami alatt nem kéne kosztumös filmet/sorozatot készíteni, főleg, ha a kreativitás sem az alkotók erőssége.

jfruzsi97   2020. 11. 02.

2 nap alatt ledaráltuk az egész évadot. Nagyon tetszettek a jelmezek, a jelenetek, a sztori. Főleg, hogy igaz történetet dolgoz fel, így még érdekesebb. Végig izgalmas volt.

Tussocky   2020. 11. 02.

Nem rossz a műfajában, de nem több tisztességes iparosmunkánál. Nem ismerem a költségvetését, de elég olcsónak tűnik. Felépítettek egy pajtát meg egy sátrat, és ott az erdő. Ezen a három helyszínen játszódik az egész. Faék egyszerűségű történet néhán... több»

Tyler   2020. 10. 25.

Hát messze elmarad sok hasonló témájú és hangulatú, történelminek tűnő sorozattól, de ez van. Kicsit újraszabták a régi receptet a modern közönség ízlésére, és ez semminek sem szokott jót tenni.

Ádám-27   2020. 10. 24.

Elbírt volna még egy kis pénzt a produkció, amúgy nincs rá túl sok panasz, de közel sem dob akkorát, mint a hasonló sorozatok, azokhoz pedig muszák hasonlítani, hiszen nem is akar új vagy friss lenni.

pozsizol   2020. 10. 23.

Fogtak egy jó történelmi kort és eseményt, hogy aztán nyakon öntsék a mai világnézettel, és ebból lett egy értelmezhetetlen és élvezhtetetlen katyvasz, ami nem tudom, hogy kinek az igényeit eléígti ki.

Ha a készítők képesek idővel fejlődni, akkor ez a széria egy igazán remek történelmi sorozattá nőheti ki magát. Addig is a Netflix elmondhatja, hogy van egy ókorban játszódó sorozata. több»