Barbárok

The Barbarians

2023.03.17 Szentgróti Patrik

Nagyon jól összerakott sorozat. Nem unatkozik rajta az ember. Engem minden egyes része lekötött, és tipikus az sorozat, ami minden része után a néző várja következőt. A történetét, az atmoszférát és kosztümöket jól eltalálták, és persze az a kegyetlen ókori világ, és persze Róma.

2020.11.02 jfruzsi97

2 nap alatt ledaráltuk az egész évadot. Nagyon tetszettek a jelmezek, a jelenetek, a sztori. Főleg, hogy igaz történetet dolgoz fel, így még érdekesebb. Végig izgalmas volt.

2020.11.30 tjunior

A Teotoborgi csatából csináltak egy érdektelen melodrámát. Bravó, így elcseszni művészet volt. Van az a pénzmennyiség, ami alatt nem kéne kosztumös filmet/sorozatot készíteni, főleg, ha a kreativitás sem az alkotók erőssége.

2020.11.02 Tanovszky

Nem rossz a műfajában, de nem több tisztességes iparosmunkánál. Nem ismerem a költségvetését, de elég olcsónak tűnik. Felépítettek egy pajtát meg egy sátrat, és ott az erdő. Ezen a három helyszínen játszódik az egész. Faék egyszerűségű történet néhán... Több

2020.10.23 pozsizol

Fogtak egy jó történelmi kort és eseményt, hogy aztán nyakon öntsék a mai világnézettel, és ebból lett egy értelmezhetetlen és élvezhtetetlen katyvasz, ami nem tudom, hogy kinek az igényeit eléígti ki.

2020.10.25 Tyler

Hát messze elmarad sok hasonló témájú és hangulatú, történelminek tűnő sorozattól, de ez van. Kicsit újraszabták a régi receptet a modern közönség ízlésére, és ez semminek sem szokott jót tenni.

2020.10.24 Ádám-27

Elbírt volna még egy kis pénzt a produkció, amúgy nincs rá túl sok panasz, de közel sem dob akkorát, mint a hasonló sorozatok, azokhoz pedig muszák hasonlítani, hiszen nem is akar új vagy friss lenni.