Winchesterék

The Winchesters

Samuel és Deanna Campbell halálukkor feltételezhetően ötven év körüliek voltak.Szerző: JRD

May Winchester 1954. 12. 05-én született és 1983-ban hal meg, ugyanazon démon jóvoltából, akivel John alkut kötött fia életéért.Szerző: JRD

Sam Samuel Campbellről (anyai nagyapjáról), Dean pedig Deanna Campbellről kapta nevét. Az anyai nagyszülők is vadászok voltak.Szerző: JRD

Mary Winchester vadászcsaládba született és úgy is nevelkedett. John gyakorlatilag felnőttként lesz csak vadász.Szerző: JRD

John Winchester összesen 14 epizódban szerepel ténylegesen az Odaátban (Supernatural).Szerző: JRD

John Winchester az alapsorozatban ritkán tűnik fel, mégis a karakter jelenléte átitatja a sorozatot.Szerző: JRD

A Winchesterek és a vadászok mindegyike körözött bűnözőként van nyilvántartva. Bobby Singer ( a fiúk pótapja) pedig a "telefonközpontos és könyvtáros".Szerző: JRD

Az Impala gúnyneve Mettalicar, de Dean a sorozatban mindig bébinek és hasonlónak hívja.Szerző: JRD

A Winchesterek ikonikus autója egy ébenfekete 1967-es Chevrolet Impala.Szerző: JRD