S.W.A.T. - Különleges egység

S.W.A.T. - Különleges egység

S.W.A.T.

Egy környékbeli hadnagy, aki úgy érzi hűséggel tartozik a helynek, ahol született és kötelességgel a hazájának, most feladatul kapja, hogy állítson össze egy magasan kiképzett csapatot, akik képesek megállítani a bűnözést Los Angeles utcáin.

(csd)

Jay Harrington
Alex Russell
Lina Esco

2018.05.25 Gigi

Shemar Moore miatt nagyon vártam ezt a sorozatot, imádtam a Gyilkos elmékben is. Azt vártam, hogy majd jobban beszippant ez a sorozat, de sajnos nem így történt. Nekem egy kicsit ha egyet láttál, mindegyiket láttad érzésem van a filmmel kapcsolatban,... Több

Ez a sorozat a S.W.A.T. harmadik verziója. Az eredeti sorozat a 70-es években jelent meg, és 2003-ban film is készült. Három karakter szerepel mindhárom újragondolásban. Hondo, Jim Street és Deacon ismétlődő szereplők. Szerző: Hupka Adrián

A Los Angeles-i rendőrség volt az első a világon, amelyik létrehozott egy S.W.A.T. egységet. Ezek az egységek általában túszhelyzetben kerülnek bevetésre, vagy olyankor, amikor a bűnözők nagy ellenállást tanúsítanak és fel vannak fegyverkezve. A sorozatban gyakran végez a csapat olyan feladatokat, amelyek inkább a sima rendőrségre jellemzőek.Szerző: Hupka Adrián