Megszállottak viadala

Killing Eve

2023.01.13 Kovács Attila Csaba

4. évad 1. rész. Utáltam Eve - t. Tipikus esete, hogy egy jó útra térő embert hogyan lehet rossz útra téríteni. Eve egy megfontolatlan nő, aki random szexel a megfigyelőautókban, utána nem tudja elviselni, ha valaki jobb akar lenni, mint amilyen ő volt egész eddigi életében.

2020.08.18 indingo

Az első pár rész eléggé jellegtelen. Gondolkodik is az ember, másoknak ez miért jött be annyira? Utána lassacskán azon kapja magát az ember, hogy nem tud leállni vele.

2022.04.10 Gábor390920

Nem mindennapi kapcsolat

Az utóbbi évek talán egyik legizgalmasabb sorozata, remek szereplőkkel. Sandra Oh és Jodie Comer között remek a kémia, remekül hozzák a szerepüket, valamint Fiona Shaw játéka is említésre méltó a jéghideg karakterével, és egy-egy mondatával mindig od... Teljes kritika

2020.10.30 Ildikó Bacskai

Vicces gyilkolós

Ez egy nagyon vicces sorozat jó alakításokkal és világot megváltó, szokatlanul érzéketlen női karakterrel. Nem függtem rá erre sem.

2022.07.26 MP170506

Jó kis sorozat! Izgalmas, fordulatos és humoros. A színészek nagyon jól játszák a karakterüket. Azért 4 csillag, mert a végére kicsit elfogyott. Összecsapottnak éreztem, már nem volt az igazi a 4. évad.

2020.08.31 petraszab

Sandra Oh lubickolt a szerepben, mintha csak rá írták volna. A története egy igazi kém story, országokon átívelő és egyben egy vérbeli macska egér harc, ahol a végén már azt sem tudni ki az egér és ki a macska.

2022.01.02 Alexa

Remek karakterek és események, angolos stílusban tálalva. A pszichopata bérgyilkosnő és az MI6 végtelen harca, megdöbbentő fordulatokkal, ötletes akciókkal és látványvilággal. Imádtam minden részét!

2022.03.06 Lóri Ádámcsik

Megszállott lettem!!

Wooow, wow és woww. Tűpontos karakterábrázolás, töménytelen fekete humor, szuper jól kiválasztott színészek, csavarok a köbön. Egyben ledarálós széria. :D

2019.07.12 Az amatőr

Belenézel és többé nem ereszt el

Nagyon ütős sorozat, teljesen magával ragadott. Igazi kémdráma, amiben nincs finomkodás. Imádtam minden percét. Tipikusan az a sorozat, amikor az ember egyszerre szurkol a jó és a rossz oldalnak, és a végén már a szereplőkről se nagyon lehet tudni, h... Teljes kritika

2020.11.04 belavagyok

Kicsit olyan 21. századi, élőszereplős Tom és Jerry. Nem tudom, nekem ez ugrott be róla. Nekem újszerűen hatott a története, jó kis sorozat.

2022.03.17 Boro

Csak eredeti nyelven!

Lebilincselő, izgalmas és fantasztikusan jó színészi alakítás! Szigorúan szinkron nélkül nézzétek szerintem, mert hatalmas élmény a két főszereplő! Ezen a filmen ront a szinkron!

2022.08.23 Barta Attila

Nézhető

Ha nincs mit nézni, akkor annyit megér, hogy egyszer megnézzük, de a harmadik évadtól már egy kicsit erőltetett volt!