Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

pi   2019. 10. 14.

Meglepően jól sikerült a sorozat. Én ezeken a filmeken nőttem fel, úgyhogy már vártam a reboot-ot. A sztori hasonlít az eredetihez, de különbözik annyira, hogy érdekes legyen megnézni ezt is.

MMcFly2015   2017. 05. 20.

Mikor még csak promó-videók jelentek meg a sorozatról, elkönyveltem buktának. Erőltetett utánzás, az eredeti meggyalázása, D. Wayans, hogy helyettesíthetné Danny Glovert, stb... gondolatok voltak bennem. A kíváncsiság hajtott, ezért elkezdtem nézni. ... több»

Deku   2017. 08. 21.

Egy percig se keltette fel a figyelmemet a sorozat, hisz a filmes verziót se nagyon láttam. Viszont úgy alakult, hogy belenézhettem és nagyon megtetszett mind a humora mind az akció téren.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Nagyon jó lett! Ezt látni kell remek szereposztás. Hű a mozifilmhez és alig várom a 2. évadot.

bgnz367   2017. 04. 19.

Annyira nem bántam meg, hogy belekezdtem mert ez a sorozat amellett, hogy akció simán elmegy vígjátéknak is. Minden meg van benne, akciótól kezdve az érzelmes pillanatokig.

szabomarc   2019. 01. 04.

Nagyon jó sorozat, nekem nagyon tetszett. Megható jelenetekkel van tele, minden részben ott a dráma, amit Riggs szála hoz be a történetbe, akinek a karaktere egészen elképesztő, nekem nagyon tetszett. Mindenkinek ajánlani tudom.

rainman   2018. 02. 25.

Eléggé szkeptikusan ültem neki, ráadásul nagy hendikeppel indult nálam, mert az eredeti filmek nagy rajongója vagyok, és nem igazán éreztem szükségét egy sorozatnak! Ilyen előzmények után igen kellemeset csalódtam a sorozatban! Nem váltja meg a világ... több»