Az újonc

3. évad (2020) - 14 epizód
4. évad (2021) - 22 epizód
5. évad (2022) - 22 epizód
6. évad - 7 epizód

A negyven éves John Nolan otthagyja kényelmes, kertvárosi életét, hogy Los Angelesben rendőrként dolgozzon. Be kell bizonyítania, hogy tud élni a második esély lehetőségével.

(Varga_Júlia)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2018.10.16. | RTL+ (2022.11.17.) | Netflix (2024.01.31.)

2024.03.14 SzupiMester

Végtelenül egyszerű, de lebilincselő. Minden perce leköti az embert. Nagyon tetszett!

2024.02.01 JRD

Nem különösebben eredetiek az amerikai filmipar égisze alatt elkészült rendőrös sorozatok, mégis ez a sorozat tetszett. Nem állíthatom, hogy rendhagyó stílusú vagy gondolatiságú történeteket mesél el. Viszont teszi mindezt élettel, csipetnyi (nem köz... Több

2021.10.26 Képkockák

Bár nincs annyira kidolgozva, mint a Blue Bloods vagy a Harmadik műszak, mégis egy élvezetes és szórakoztató sorozat.

2024.03.07 Lóri Ádámcsik

Tökéletes szórakozás!

Rég láttam ennyire eredeti, humoros, akciódús, érzelmes, oktató jellegű rendőr sorozatot! A történetek és a karakterek egytől egyik kiválóak! Nagyon eltalálták!

2023.08.19 hemish

Nagyobb a füstje, mint a lángja

Pár hete kezdtem el nézni ez a sorozatot, és csak azért, mert a Castle szériát kedveltem. A színészek jók, a történetek is jók, Nathan Fillion is elhiteti velem a karaktert, amit játszik. Még a szinkronja is ugyanaz, mint a Castle-ben, mégis más a ka... Teljes kritika

Afton Williamson az első évad után egy másik színésszel való vitája miatt döntött úgy, hogy otthagyja a sorozatot. A történet szerint új állást kapott, ezért nem szerepel többé.Szerző: Képkockák

A történet valódi eseményeken alapszik.Szerző: Képkockák