Halott vagy

indingo

1. évad (2019) - 10 epizód
2. évad (2020) - 10 epizód
3. évad (2022) - 10 epizód

A sorozat két frissen megözvegyült nő barátságának történetét meséli el, drámai pillanatokkal és fekete humorral megfűszerezve.

(Nagy Levente)

Zene: Adam Blau
Premier: 2019.05.03. | Netflix (2019.08.07.)

2023.09.27 SzupiMester

Szerintem nagyon sok a mondanivalója a filmnek. Imádtam minden percét.

2019.12.25 indingo

Ismét egy remek sorozat a Netflixtől. Nagyon mély a története. Hogyan lehet megélni a gyászt, egy szerettünk elvesztését. Megnyugvást adhat-e az, ha megtudjuk, ki vette el tőlünk azt, akit a legjobban szerettünk. Mindemellett a drámai vonal mellett n... Több

2019.12.28 TomÁcs

Christina Applegate annyira rég láttam jó filmben/sorozatban. Őt is elérte a hullám, hogy egy sorozatban vállaljon szerepet, és milyen jól tette. Ez egy izgalmas és rejtélyekkel teli sorozat.

2020.08.29 Greeta

Volt valami új ebben a sorozatban, talán hogy egyszerre 2 női főszereplőt is látunk, és mindkettő erős karakter. A történet olykor humoros, máshol dráma vagy épp egy krimi.

2021.10.24 Timcsi

Nagyon érdekes, ahogy a két főszereplő nő kapcsolata alakul egymással. A legváratlanabb események elképesztő folyamatokat indíthatnak be.

A sorozat akkora hatással volt Christina Applegate érzelmi világára (régebbi sebeket szakított fel), hogy terápiára járt utána. Szerző: jakedave