Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Szilonka   2020. 02. 04.

Egyedi stílusú sorozat, nagyon várom a második évadot. Gyilkosság van benne,de valahogy mégis jó tud lenni a humora.

indingo   2019. 12. 25.

Ismét egy remek sorozat a Netflixtől. Nagyon mély a története. Hogyan lehet megélni a gyászt, egy szerettünk elvesztését. Megnyugvást adhat-e, az ha megtudjuk ki vette el tőlünk azt akit a legjobban szerettünk. Mindemellett a drámai vonal mellett, nem ennyire búskomor a történet, vannak benne szép számmal kellően humoros részek is, továbbá a két színésznő - akik már azért benne vannak a korban - nagyon jó volt együtt.

TomÁcs   2019. 12. 28.

Christina Applegate annyira rég láttam jó filmben/sorozatban. Őt is elérte a hullám, hogy egy sorozatban vállaljon szerepet és milyen jól tette. Ez egy izgalmas és rejtélyekkel teli sorozat.

petraszab   2020. 01. 05.

Nem volt túlbonyolítva a történet és nem húzták felesleges részeken keresztül a sorozatot, ami mindenképpen pozitívum.

cinderella   2020. 01. 05.

Christina Applegate miatt kezdtem el nézni és nem bántam meg. A Netflix ismételten egy jó sorozatot hozott össze, amiben vannak nem várt fordulatok bőven. Várom a folytatását.