Tinédzser fejvadászok (2020)

Teenage Bounty Hunters

krisszi11   2020. 08. 13.

Nem egy rossz sorozat, de egyébként valahogy nem tudtam rákattani, csak úgy lefolynak az epizódok és nem igazán hagynak maguk után semmit sem.... Amolyan sima unaloműzőnek egész jó, de sajnos ennél nem több.

Zsófia   2020. 08. 11.

Túlságosan tini-orientált, tartalmával és tempójával is inkább a fiatal korosztályt célozza meg. Nem mondom, hogy nem tetszett, de annyira azért nem hozott lázba, hogy azt lessem, mikor jön a folytatás.

petri   2020. 08. 08.

Nem tudom, honnan szedi az ötleteket a Netflix a műsoraihoz, de ez nálam nagyon betalált, pedig az előzetest látva fogtam a fejem, hogy már megint milyen hülyeség jön. Ha a további részek is megőrzik az első epizód lendületét, engem megnyert magának ez a sorozat.

Thor   2020. 08. 07.

Alapvetően nem sokat vártam ettől a sorozattol, olyan esetlennek tűnt az alapötlete az egészen, de azt kell, hogy mondjam, hogy néhány epizód után határozottan beindul. Van egy nagyon jó ritmusa a történeknek, amelyekre abszolút rá lehet állni. Szerintem érdemes belevágni.