Tinédzser fejvadászok

Teenage Bounty Hunters

2023.06.17 Péter400915

Melyik marha kaszálta ezt el, miközben tele a Netflix rossz szappanoperákkal?

2022.11.14 Török389133

Művészet volt ebből a kiváló ötletből egy ennyire unalmas sorozatot csinálni. A két főszereplő tetszett, de a fejvadászatról kb. a sorozat 10%-a szólt, a többi borzasztó unalmas tini szerelmekről és problémákról.

2020.08.07 Thor

Alapvetően nem sokat vártam ettől a sorozattol, olyan esetlennek tűnt az alapötlete az egészen, de azt kell, hogy mondjam, hogy néhány epizód után határozottan beindul. Van egy nagyon jó ritmusa a történeknek, amelyekre abszolút rá lehet állni. Szerintem érdemes belevágni.

2020.08.08 petri

Nem tudom, honnan szedi az ötleteket a Netflix a műsoraihoz, de ez nálam nagyon betalált, pedig az előzetest látva fogtam a fejem, hogy már megint milyen hülyeség jön. Ha a további részek is megőrzik az első epizód lendületét, engem megnyert magának ez a sorozat.

2020.08.11 Zsófia

Túlságosan tini-orientált, tartalmával és tempójával is inkább a fiatal korosztályt célozza meg. Nem mondom, hogy nem tetszett, de annyira azért nem hozott lázba, hogy azt lessem, mikor jön a folytatás.

2020.08.13 krisszi11

Nem egy rossz sorozat, de egyébként valahogy nem tudtam rákattani, csak úgy lefolynak az epizódok és nem igazán hagynak maguk után semmit sem.... Amolyan sima unaloműzőnek egész jó, de sajnos ennél nem több.