Vélemények: Halálos fegyver (2016)

pi   2019. 10. 14.

Meglepően jól sikerült a sorozat. Én ezeken a filmeken nőttem fel, úgyhogy már vártam a reboot-ot. A sztori hasonlít az eredetihez, de különbözik annyira, hogy érdekes legyen megnézni ezt is.

MMcFly2015   2017. 05. 20.

Mikor még csak promó-videók jelentek meg a sorozatról, elkönyveltem buktának. Erőltetett utánzás, az eredeti meggyalázása, D. Wayans, hogy helyettesíthetné Danny Glovert, stb... gondolatok voltak bennem. A kíváncsiság hajtott, ezért elkezdtem nézni. ... több»

Deku   2017. 08. 21.

Egy percig se keltette fel a figyelmemet a sorozat, hisz a filmes verziót se nagyon láttam. Viszont úgy alakult, hogy belenézhettem és nagyon megtetszett mind a humora mind az akció téren.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Nagyon jó lett! Ezt látni kell remek szereposztás. Hű a mozifilmhez és alig várom a 2. évadot.

bgnz367   2017. 04. 19.

Annyira nem bántam meg, hogy belekezdtem mert ez a sorozat amellett, hogy akció simán elmegy vígjátéknak is. Minden meg van benne, akciótól kezdve az érzelmes pillanatokig.

szabomarc   2019. 01. 04.

Nagyon jó sorozat, nekem nagyon tetszett. Megható jelenetekkel van tele, minden részben ott a dráma, amit Riggs szála hoz be a történetbe, akinek a karaktere egészen elképesztő, nekem nagyon tetszett. Mindenkinek ajánlani tudom.

rainman   2018. 02. 25.

Eléggé szkeptikusan ültem neki, ráadásul nagy hendikeppel indult nálam, mert az eredeti filmek nagy rajongója vagyok, és nem igazán éreztem szükségét egy sorozatnak! Ilyen előzmények után igen kellemeset csalódtam a sorozatban! Nem váltja meg a világ... több»

Evcsi95   2018. 01. 22.

Bár a filmeket nem láttam, de gondolom nem lehet rosszabb mint a sorozat. Viccesek a karakterek, jól működnek együtt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

jozsagabri   2017. 04. 27.

Az egyre inkább bonyolódó történetet nagyon nehéz kibogozni ahogy párhuzamosan futnak az események. A végére áll össze a kép amikor összefutnak a szálak. nagyszerű befejezés.

Kaslerka   2016. 12. 17.

Egész jó sorozat, de nem a "nagy" büntény megoldásokról szól. Azt valahogy lerendezik 10-15 perc alatt egy részben. A többi a köré épített lethal weapon feeling. :)

kozse48   2019. 03. 08.

Jó kis sorozat 8/10

Nagyon jó kis sorozat. Nem akar ezoterikus magasságokba szállni, kedves a történet (jó kis marhaságok) nagyon jók a dumák, jó a fotózás, szimpatikusak a szereplők, abszolút nézhető, kikapcsol.

Williamgek   2016. 09. 27.

Ha szeretted az eredeti mozifilmet, akkor ez is tetszeni fog, ha nem jött be Mel Gibson legendás filmje, akkor ez sem fog tetszeni. Mivel viszont én nagy rajongója vagyok a Halálos fegyver filmeknek, így könnyen levettek a lábamról.

ifjJanóGyörgy   2018. 04. 29.

A négy film alapmű, legalábbis számomra és nagyon vártam mit hoznak ki a sorozatból. Nem csalódtam. Minden karakter a helyén van, akcióban és humorban nincs hiány. Sajnos Leo még nem forrt ki teljesen viszont tetszik, hogy senkit nem crtl-c - crtl-v emeltek át hanem saját ízt adtak minden figurának.

acey   2016. 09. 23.

Az előzetesek alapján azt gondoltam, hogy gagyi lesz, de kíváncsiságból belenéztem. Meglepően jól sikerült! Nem hibátlan, de izgalmas és szórakoztató. Humorból és akcióból is hozza a színvonalat.

Huresz   2018. 11. 03.

Féltem attól, hogy nem sikerül majd a régi klasszikust átvinni sorozatban, de nagyon pozitívan csalódtam. Riggs és Murtaugh karakter igazán egyedi lett és remekül alakítják őket a színészek. Az egyetlen dolog amit hiányolok a sorozatból az a bizonyos mondat: Öreg vagyok én már ehhez!

tolka111   2017. 05. 14.

De örülök, hogy megtaláltam ezt a sorozatot! :D Már rég vágytam egy ilyen vicces, izgalmas, misztikus sorozatra. :) Ha valaki tud hasonló sorozatokat, írhat nyugodtan. :D

luksa10   2016. 09. 22.

Nagy felelősség egy ekkora klasszikusból sorozatot faragni. Nem sikerült minden ihívással tökéletesen megüzdeniük az alkotóknak, de tető alá hoztak egy épkézláb, egész jó sorozatot, ami jó teljesítmény.