Halálos fegyver

Lethal Weapon

2024.03.09 Spastic

Inkább sci-fi

Tele van szürreális jelenetekkel, amik engem már inkább idegesítenek, mint szórakoztatnak...

2017.05.20 MMcFly2015

Mikor még csak promó-videók jelentek meg a sorozatról, elkönyveltem buktának. Erőltetett utánzás, az eredeti meggyalázása, D. Wayans, hogy helyettesíthetné Danny Glovert, stb... gondolatok voltak bennem. A kíváncsiság hajtott, ezért elkezdtem nézni. ... Több

2017.12.13 Yosihiro

Nagyon jó lett! Ezt látni kell remek szereposztás. Hű a mozifilmhez és alig várom a 2. évadot.

2017.08.21 Deku

Egy percig se keltette fel a figyelmemet a sorozat, hisz a filmes verziót se nagyon láttam. Viszont úgy alakult, hogy belenézhettem és nagyon megtetszett mind a humora mind az akció téren.

2018.02.25 rainman

Eléggé szkeptikusan ültem neki, ráadásul nagy hendikeppel indult nálam, mert az eredeti filmek nagy rajongója vagyok, és nem igazán éreztem szükségét egy sorozatnak! Ilyen előzmények után igen kellemeset csalódtam a sorozatban! Nem váltja meg a világ... Több

2017.04.19 bgnz367

Annyira nem bántam meg, hogy belekezdtem mert ez a sorozat amellett, hogy akció simán elmegy vígjátéknak is. Minden meg van benne, akciótól kezdve az érzelmes pillanatokig.

2019.01.04 szabomarc

Nagyon jó sorozat, nekem nagyon tetszett. Megható jelenetekkel van tele, minden részben ott a dráma, amit Riggs szála hoz be a történetbe, akinek a karaktere egészen elképesztő, nekem nagyon tetszett. Mindenkinek ajánlani tudom.

2018.01.22 Evcsi95

Bár a filmeket nem láttam, de gondolom nem lehet rosszabb mint a sorozat. Viccesek a karakterek, jól működnek együtt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2019.03.08 kozse48

Jó kis sorozat 8/10

Nagyon jó kis sorozat. Nem akar ezoterikus magasságokba szállni, kedves a történet (jó kis marhaságok) nagyon jók a dumák, jó a fotózás, szimpatikusak a szereplők, abszolút nézhető, kikapcsol.

2017.04.27 jozsagabri

Az egyre inkább bonyolódó történetet nagyon nehéz kibogozni ahogy párhuzamosan futnak az események. A végére áll össze a kép amikor összefutnak a szálak. nagyszerű befejezés.

2019.10.14 pi

Meglepően jól sikerült a sorozat. Én ezeken a filmeken nőttem fel, úgyhogy már vártam a reboot-ot. A sztori hasonlít az eredetihez, de különbözik annyira, hogy érdekes legyen megnézni ezt is.

2016.09.23 acey

Az előzetesek alapján azt gondoltam, hogy gagyi lesz, de kíváncsiságból belenéztem. Meglepően jól sikerült! Nem hibátlan, de izgalmas és szórakoztató. Humorból és akcióból is hozza a színvonalat.

2016.12.17 Kaslerka

Egész jó sorozat, de nem a "nagy" büntény megoldásokról szól. Azt valahogy lerendezik 10-15 perc alatt egy részben. A többi a köré épített lethal weapon feeling. :)

2016.09.27 Williamgek

Ha szeretted az eredeti mozifilmet, akkor ez is tetszeni fog, ha nem jött be Mel Gibson legendás filmje, akkor ez sem fog tetszeni. Mivel viszont én nagy rajongója vagyok a Halálos fegyver filmeknek, így könnyen levettek a lábamról.