atombence   2019. 07. 19.

Látta valaki az eredetit? Nah, erre mondják azt hogy jó reboot...

Sokan azt állítják ez egy tömegsorozat, ám nem az. A Five-O az eredeti sorozat (1960) rebootja, kicsit modernebb környezetben. Aki annak idején nézett külföldi csatornákat a nagyszüleinél, tudja miről van szó. Nagyapám egyik kedvenc sorozata volt az eredeti 90-ben, amit egy szlovák csatornán adtak parabolán. Én ezt a sorozatot csak szeretni tudom, már az emlékek miatt is.

Edii   2015. 09. 21.

Véleményem szerint se lett több, mint átlagos, olyan mint a többi hasonló krimi.

Dodi   2015. 01. 30.

Szerintem tömeg sorozat, ugyanolyan, mint a többi krimi, semmi újat nem mutat!

Gigi   2016. 12. 28.

Na ezek a sorozatok azok, amik engem már nem tudnak lekötni. Ha elkezdem nézni, kis idő múlva már mással is foglalkozom közben. Ha kell, hogy valami film menjen a háttérben, amire nem kell annyira koncentrálni, és elég csak hallgatni ahhoz, hogy köve... több»

hell.l   2017. 05. 01.

Az elején nekem nagyon bejött, főleg azért, hogy a helyszín eltért a hasonló tematikájú sorozatoktól, de egy idő után már sajnos annyira kezdett ellaposodni a történet, hogy nem tudom tovább nézni.

ocso   2015. 02. 28.

Tipikus hétköznapra való, nem sok gondolkodást igénylő sorozat. Arra jó, hogy elüsd vele az időt, de egyébként ettől sokkal jobbakat is találsz

goat2000   2016. 11. 15.

Napjainkban talán ez az egyik legjobb krimisorozat. Nagyon jók a karakterek és a hawaii helyszín is. Egy nagyon élvezhető sorozatot hoztak össze az alkotók.

2010 augusztusában az egyik jelenet forgatásakor Scott Caan térdsérülést szenvedett, mely során elszakad az elülső keresztszalagja. A sérülést beleírták a sorozatba.

A sorozat napra pontosan 42 évvel az alapjául szolgáló széria bemutatása után, 2010. szeptember 20-án debütált a televízióban.

Az eredeti sorozatban Kono és Jameson férfiak voltak.

A sorozatot Havaii harmadik legnagyobb szigetén, Oahun forgatták.

A sorozat 2011-ben elnyerte a People’s Choice Award legjobb újonc drámának járó díját.

A sorozat premierjét 14,2 millió néző követte figyelemmel.

Danny Williams szerepére Michael Shanks is esélyes volt.