Norbert93   2019. 02. 02.
Ígéretes sorozat

3 rész után már azt tudom mondani, hogy gyermeteg hibái és sablonai ellenére is nagyon megfogott a sorozat, várom, hogy véget érjen az első évad és megkaphassa a ritkán kiosztott 5 csillagot

Csillagpor   2019. 03. 27.
vérengzés egy kis csavarral

Nagyon érdekes és ígéretes kis sorozatnak tűnik. Csak az első három részt sikerült még HBO GO-n megnéznem, de az eszementül egyedi és akciódús volt. Jó, kicsit beteg az alapsztori, hogy gyilkosokat képeznek ki a "jó" ügy érdekében, de éppen ettől lesz egyedi a történet. A főszereplő srác pedig nagyon jól elviszi a hátán a sztorit.

iq.csabi   2019. 04. 17.

Nem egy világmegváltó sorozat, de rá lehet függni. Az első rész feléig úgy gondoltam nem fog megfogni, aztán a 2.részre már teljesen megfogott. Az alap koncepció nagyon jó, de kicsit szedett vetett, például a Skorpió sorozatgyilkosról eléggé elfeledkeztek, az 5. rész pedig nagyon nagyon nem tetszett, de összességében nem volt rossz sorozat.

Vaporesso   2019. 07. 22.

Tele van logikai buktatókkal, részről részre szembe megy saját magával. Erőssége, hogy nagyon jók a karakterek, csak kár, hogy mind drogos.

A képregényből sorozatra adaptált Orgyilkos osztály első évada hullámzó színvonalú, felemás, de néha kifejezetten szórakoztató történetmeséléssel és emlékezetes színészi alakításokkal szembesít minket a tinédzser-lét nehézségeivel. több»